Zavrieť

Porady

Je možné presunúť reklamu?

Chcela by som sa spýtať admina, či je možné presunúť reklamu v téme sikovné recepty na pravú stranu, je umiestnená vľavo a prvý príspevok sa nedá prečítať. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Olice Pozri príspevok
    Chcela by som sa spýtať admina, či je možné presunúť reklamu v téme sikovné recepty na pravú stranu, je umiestnená vľavo a prvý príspevok sa nedá prečítať. Ďakujem.
    Tá reklama je tam fakt nevhodne umiestnená, lebo zakrýva priložený súbor. Treba ten súbor otvoriť skôr, než nabehne reklama.

    Ak by sa ti to nepodarilo, tak ti ho pripájam sem.

    Olice je offline (nepripojený) Olice

    Olice
    Chobot Pozri príspevok
    Tá reklama je tam fakt nevhodne umiestnená, lebo zakrýva priložený súbor. Treba ten súbor otvoriť skôr, než nabehne reklama.

    Ak by sa ti to nepodarilo, tak ti ho pripájam sem.
    Ďakujem, určite si to radi pozrú aj ostatní.
    Mne osobne sa to nedalo otvoriť skôr ako nabehla reklama, zamrzlo to a ukázalo, že stránka nenájdená alebo také niečo.

    JankaO je offline (nepripojený) JankaO

    JankaO
    Chobot Pozri príspevok
    Tá reklama je tam fakt nevhodne umiestnená, lebo zakrýva priložený súbor. Treba ten súbor otvoriť skôr, než nabehne reklama.

    Ak by sa ti to nepodarilo, tak ti ho pripájam sem.

    Nemyslím, že by to bolo riešenie, skôr by som navrhla, aby reklama mala aj "vypínatko" stlačiť "x" a reklama sa zatvorí. (Bez ohľadu, či momentálne zavadzia alebo nie.)

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    JankaO Pozri príspevok
    Nemyslím, že by to bolo riešenie, skôr by som navrhla, aby reklama mala aj "vypínatko" stlačiť "x" a reklama sa zatvorí. (Bez ohľadu, či momentálne zavadzia alebo nie.)
    Súhlasím, len kým na to Richard zareaguje a opraví to, už si dokumenty môžu záujemcovia prečítať.

    Fabiana je offline (nepripojený) Fabiana

    Fabiana
    Tento istý problém je aj v téme Krásne fotografie. Písalo mi pár ľudí, či by sa to nedalo presunúť. Napísala som Richardovi minulý týždeň, ale zatiaľ nezareagoval. Dúfam, že sa tento malý technický problém skoro vyrieši. :-)

    Fabiana je offline (nepripojený) Fabiana

    Fabiana
    Po dlhšom čase som sa opäť dostala do tejto témy a to preto, lebo som sa zabudla poďakovať. Reklama v téme Krásne fotografie je presnunutá už pár týždňov a môžete si pozrieť priložené prílohy.
    Ďakujem Richardovi za jeho čas a ochotu vzniknutý problém napraviť!!!

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    ja som si po dlhšej dobe spomenula, že sa dá hodnotiť téma a chcela som to urobiť, ale niekde sa to dá a niekde ma reklama nepustí

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Treba mi napísať ktorá reklama a dať link v ktorej téme.
    Reklama by rozhodne nemala brániť funkciám Porady .-)

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Napr. v ktorejkoľvek téme, ak si dám prácu s témou, alebo hľadať v téme, prekrýva mi ponuku reklama helios.

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    ja v zdraví, ale keď som robila pokusy, tak tie s tmavým pozadím, nepomohlo ani kliknutie na ňu. Ak tam bola priesvitná, tuším kros, tak sa dalo

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Niečo som poopravoval (Helios), ešte niekde?

    P.S. ten "ilegálny" príspevok o blokovaní reklamy som zmazal. Ak niekto používa služby a zároveň vedome blokuje zobrazovanie reklamy, z môjho pohľadu je to pripájanie sa "načierno" resp. na úkor ostatných...
    Naposledy upravil Richard : 18.09.08 at 23:55

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.