Zavrieť

Porady

Pomozte mi vyhrat - sutaz v radiu

Milí poradaci...

stalo sa nieco, co som vobec neocakavala... Pred tyzdnom som poslala na poslednu chvilu fotku do sutaze o netradicny sportovy vykon. V pondelok som ju nasla na stranke radia, ktore tuto sutaz organizuje rovno vo finalovej desiatke... Neveriacky som doslova cumela na monitor dobrych 10 minut a ked som to rozdychala, poslala som maily na vsetky svetove strany s prosbou o hlasy.

Zhruba pred hodinkou mi prisiel mail od nich, ze moja fotka je momentalne medzi prvymi troma, co ma veeeelmi potesilo a tak sa chcem s vami podelit o tuto radost a zaroven vas vsetkych poprosit o hlas. Treba poslat sms-ku v tvare FOTO 8 na cislo 7773 do 26.12.2004 19.30. Po tomto case je vyhodnotenie. Sutazime o digitalny fotak. Preco my? Lebo jeden fotak vyhra fotka s najvyssim poctom hlasov a druhy fotak vyhra vyzrebovany hlasujuci.

Dakujem vsetkym co mi poslu hlas a v pripade, ze vyhram, mi tym urobia naozaj obrovsku radost. Zatial som vyhrala len jedno jedine tricko.

Ak si chcete pozriet tu moju fotku, najdete ju na stranke www.radiofm.sk a sutaz sa vola "Pocuvaj, sportuj, fotografuj, a vyhraj" a je to fotka cislo 8.

Toto nie je reklama na spominane radio ale prosba o vase hlasy. Ak by to Richard predsa len povazoval za reklamu, tak sa mu vopred ospravedlnujem.
Naposledy upravil andreaS : 23.12.04 at 06:59
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Pomozte mi vyhrat - sutaz v radiu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.