Zavrieť

Porady

Prosím,pomôžte!

Bolo mi navrhnuté, že či by sme nerobili rozvoz pre firmu od P-Pia ale chcú niečo ako ponuku za akú cenu.Neviem to dať dokopy lebo mi to rátame podla km a oni chcú cenu za deň,zaplatia tú istú cenu či to bude za 3h. alebo za 8.Auto je 10m3 do2t spotreba na 100km je 8,8l(na Aviu,že dávajú 2000,- na deň).Skúste mi pomôcť. Čo sa týka toho toho rozvozu max.8h.denne okruh do 50-100km.Napíšte mi prosím aj aký máte na to názor.

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Magda je offline (nepripojený) Magda

    Magda
    musíš mať aspoň základnú predstavu o tom, koľko by auto nabehalo za mesiac. Potom už len prepočítať mesačnú spotrebu PHM, amortizáciu, plat vodiča + odvody zo mzdy a nejaký zisk pre Teba. Inakšie Ja by som asi nešla do kalkulácie na celý deň, jedina podľa skutočne odjazdených km. Uvidíš budú s tým len problémy. Ceny za rozvoz sa udávajú podľa odjazdených km, odvezených ton, alebo hl......... Takú kalkuláciu ako Ty robíš som ešte nepočula.

    sklenkova je offline (nepripojený) sklenkova

    sklenkova
    No veď práve mi to robíme na základe km,ale podla tohto si to vôbec neviem predstaviť,ani prepočítať

    Magda je offline (nepripojený) Magda

    Magda
    za 8 hodín sa dá v okruhu 50-100km nabehať 50 ale aj 500km. Nie jo to logické. Aj tak by som im poslala len ponuku za km. Neverím, že v tom nie je zádrhel. Nešla by som do toho.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.