Zavrieť

Porady

Samsung HD103si

mohli by ste mi prosim niekto napisat recenziu na tento disk ? vopred dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jaj000 je offline (nepripojený) jaj000

    jaj000
    Scot2 Pozri príspevok
    googla si už požiadal o pomoc?
    jasne ale som sa docital ze pri starte dost huci tak by som rad vedel ci je to pravda od ludi ktory ho maju

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    jaj000 Pozri príspevok
    jasne ale som sa docital ze pri starte dost huci tak by som rad vedel ci je to pravda od ludi ktory ho maju
    Nie je to pravda. Tento disk som do nedavna mal v externom boxe od Verbatim, kupil som ho ako externy HDD. Občas sa mi stalo, že som zabudol odpojiť napajanie a PC som vypol a šiel spať. Aj v neskorych nočnych hodinach, kedy je fakt skoro hrobove ticho ho nebolo počuť. Na jeho zapnutie ma upozrnil iba stav svietiacej LED kontrolky na externom boxe.
    Disk sa malo zahrieva, ma cache iba 32 MB, otačky 5400.
    Samsung.jpg  

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Síce ty sa pýtaš na štartovanie. Ano, ak som zapol jeho externe napajanie, bolo ho počuť, ale po par sekundach sa ukludnil.

    jaj000 je offline (nepripojený) jaj000

    jaj000
    duves Pozri príspevok
    Nie je to pravda. Tento disk som do nedavna mal v externom boxe od Verbatim, kupil som ho ako externy HDD. Občas sa mi stalo, že som zabudol odpojiť napajanie a PC som vypol a šiel spať. Aj v neskorych nočnych hodinach, kedy je fakt skoro hrobove ticho ho nebolo počuť. Na jeho zapnutie ma upozrnil iba stav svietiacej LED kontrolky na externom boxe.
    Disk sa malo zahrieva, ma cache iba 32 MB, otačky 5400.
    diky moc disk som objednal bude ako systemove som zvedavy noo

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.