Zavrieť

Porady

dovolenka bez cestovky

Chcem sa spytat ci niekto chodi na dovolenky bez cestovnej kancelarie vraj je to ovela lacnejsie , cize sam si vybere termin , zakupi si letenky zajedna hotel + stravu , potrebujem poradit ako si zakupim letenky , zajednam hotel + ALL enclusive , nejake odkazy na stranky alebo najlepsie ak to ma niekto aj odskusane ,bud turecko alebo grecko diky.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

    Mária27
    Ja tak cestujem stále. Vyhľadám si destináciu, hotel, pozriem letenky, zosúladím, zaplatím cez internet (aj poistné), všetko mi cez internet potvrdia - a je to.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    whiscool Pozri príspevok
    mozes dat nejake odkazy na stranky kde kupujes letenky , ako rezervujes hotel stravu atd.. neviem vobec ako to mam najst
    Staci si trochu posediet nad PC a googlit.
    Takmer kazdy hotel si mozes zarezervovat on line , hotely maju uvedeny kontakt na seba,prip. vyplnis formular/ak maju prilozeny/

    Letenky si tiez vyhladas,ak do vyhladavaca hodis svoju destinaciu

    felix1 je offline (nepripojený) felix1

    ja felix1
    A je podmienkou ,,ALL inclusive,, ???
    Nie vsetko co sa zda ako luxus je aj skutocne velmi drahe.
    Pozri naspriklad : http://www.ihden-reisen.de/madeira/m...e_madeira.html
    Pri kalkulacii pre 2 x 4 osoby : 350.-EUR na 8 osob je 43,75/osobu a den x 7dni je cca 307.-EUR. Letenka kupena v jan/feb s odletom Mnichov cca 65.-EUR/osobu, cesta a parkovanie na letisku v Mnichove 35/EUR/osobu , pozicanie auta na Madeire cca 75.-EUR/osobu na 7dni pri č osobach v aute !!! Strava ako u nas alebo lacnejsia. Na obed si na miestnom trhu kupis cerstveho tuniaka za 3,65EUR/kg alebo mečuna 7,6EUR. Olivovy olej, cesnak chleba + romantika pri grilovani v dome . Co sa da este cakat od dovolenky v takomto dome ? To ti neposkytne ziaden ALL inclusive pobyt. Ranajky si doriesis plnou ladnickou dobrot v cene ktoru zaplatis v hoteli za jednu osobu . Vecera v pristave v meste je v cene 7 az 15 EUR/osobu vratane napojov. Ak aj toto je pre teba prilis vela prace pozri si :http://www.enotel-lido-madeira.com/index.html
    prajem peknu dovolenku

    tibor. je offline (nepripojený) tibor.

    tibor.
    o tomto je pisane aj v teme "Preco necestujete lacno???"
    je trocha problem cestovat za velmi lacno tam kam chcete. jednoduchsie je to tak ze si najdete lacne letenky a miestom a aj terminom im.

    whiscool je offline (nepripojený) whiscool

    whiscool
    Mária27 Pozri príspevok
    Ja tak cestujem stále. Vyhľadám si destináciu, hotel, pozriem letenky, zosúladím, zaplatím cez internet (aj poistné), všetko mi cez internet potvrdia - a je to.
    mozes dat nejake odkazy na stranky kde kupujes letenky , ako rezervujes hotel stravu atd.. neviem vobec ako to mam najst

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Ak môžem odporučim jeden hotelík v Sarti 30m od mora.
    IMG_5865II.jpg  
    IMG_5867.jpg  
    1/1

    SVK je offline (nepripojený) SVK

    SVK
    Co sa tyka hoteloveho ubytovania. Moje skusenosti su take, ze lepsiu cenu viem dosiahnut bez cestovky mimo sezonu. V lete cez prazdniny je lepsia cena cez CK, ale iba ak je to ponuka last minute resp. ultra last minute do 48 hod. pred odletom. A velmi zalezi od krajiny a standardu.

    Toto si ale moze dovolit niekto na volnej nohe, nie clovek s celozavodnou dovolenkou 2 tyzden v lete alebo rodina s detmi.

    Daggmar je offline (nepripojený) Daggmar

    Daggmar
    Najlepsie je, ked uz zaciatkom roka vies kam chces ist a v ktory termin a uz len staci sledovat v tom termine ceny leteniek. Napr. ja mam na Sardiniu v auguste na ciste 2 tyzdne letentu za 94€. Prenajali sme si sukromne 2izb.byt 60m od mora - lepsie ako hotel. Mas viac sukromia a vascinou aj k dispozicii zahradu s posedenim a grilom.

    dovolenka bez cestovky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.