Zavrieť

Porady

zvačšené nosné mandle - homeopatiká, bylinky

Dobrý deň , chcela by som sa opýtať či má niekto skúsenosti s konkrétnymi homeopatickými prípravkami, pre dieťa, ktoré po nástupe do kolektívu je neustále choré a má stále soplíky. Z toho jej nastúpi kašeľ a stále dookola. Detská lekárka samozrejme chce dať vybrať nosnú mandlu , ale ja by som radšej skúsila ešte nejakú alternatívnu liečbu- homeopatickú. Neviete náhodou či to niekomu zabralo a prosím o presné názvy liekov aby som sa rozhodla.Dcéra má 3,5roka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    V knižke Staré, dobré ,vyskúšané sa píše- na nosné mandle pomáha :figy sušené rozotreté a dobre vymiešané priložiť ako náplasť na nos.Zmäkčuje.
    1- Nie je dcérka alergická? Ak ste neboli na testoch, bolo by dobré informovať sa u detskej lekárky.
    2- Ja som mala tieto problémy so synom, vtedy som zrušila všetky koberce, denne umývala podlahu od prachu a na spanie kúpila protialergické paplóny. Stav sa zlepšil.

    legolas je offline (nepripojený) legolas

    muž legolas
    ... navrhujem, aby si dala dieťaťu tie nosné mandle vybrať, je to lepšie ako by malo dieťa stále trpieť. Nosné mandle aj tak po čase znova narastú.

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    Opakovane choré dieťa je jednou z najlepších diagnoz pre liečbu homeopatikami,musí ísť ale o terénnu liečbu a nie že prídeš do lekárne a kupiš si niečo,tak to veľmi fungovať nebude.Mala by si najsť lekára,opakujem lekára,ktorý pracuje s homeopatikami ,ale najlepšie metodikou spolu s klasickou medicínou.O takomto lekárovi najbližšie k Tebe sa dozvieš na spoločnosti Boiron.Oni maju zoznam lekárov,ktorí robia aj homeopatiu.

    zvačšené nosné mandle - homeopatiká, bylinky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.