Zavrieť

Porady

Nedarí sa mi pripojiť na FTP adresu cez Windows Explorer

Na notebooku (OS - Windows Vista) sa mi nedarí pripojiť na ftp adresu cez Windows prieskumníka. Na PC (Windows XP) sa mi to bez problémov podarilo, daný súbor som si stiahla. Vie mi niekto poradiť, prečo sa mi to nedarí na notebooku? Je potrebné niečo nastaviť alebo zrušiť nejaké nastavenie?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    Fero11 Pozri príspevok
    Skus to napr. cez TC, tu je navod http://navody.c4.cz/total-commander-ftp-klient
    Vďaka, cez TC to funguje... nechápem prečo to cez Windows Explorer na PC ide a na mojom NB (s Vistou) nie...

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Lebo aj Bill Gates, alebo jak sa to vola povedal, ze nepodarenejsi OS, jak win vista este nevidel.
    Ja ked dokoncim konfuguraciu ubuntu servera, tak na desktop davam kubuntu (aj ked teraz mam Xp a som celkom spokojny, ale spokojnejsi budem asi s kubuntu)

    Martina-BA je offline (nepripojený) Martina-BA

    Martina-BA
    Ja len ze mam rovnaku skusenost - aj u mna tomu sibe. Raz to ide, druhy raz si to pyta heslo a furt nieco. Nie si sama s tymto problemom. Jednoznacne treba pouzit ineho FTP klienta - program.
    Ako odporuca Fero, Total Commander je velmi dobry a spolahlivy.

    pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

    pistik71
    Ak by si mas FTP na MS platforme, tak by to slo. Traba nastavit zabezpecenie a tusim aj nieco na tom ftp. Niekedy som to riesil, ale nakoniec som aj tak skoncil pri FTP klientovi tretej strany.

    Nedarí sa mi pripojiť na FTP adresu cez Windows Explorer

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.