Zavrieť

Porady

Prekladač

Dufam,že sa zas po niekom neopakujem a ešte to v príspevkoch nebolo.Dnes mi to prišlo v emailiku a tak sa chcem s vami podelit..

Prekladá celé texty zo všetkých jazykov do slovenčiny a naopak a čo je najlepšie stačí zadať www - stránku ktorá je celá písaná v cudzom jazyku a hneď vám ju zobrazí celú preloženú do slovenčiny.

http://translate.google.com/translate_t#
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    maminka už krásnych dvoch detičiek opäť začínajúca v novej práci, teraz už na druhom konci Slovenska :-) ...viac evka-janekova
    Skvelá vec, preložil mi aj také slovíčka, čo som sa k nim nemohla dopátrať žiadnym spôsobom.

    Olice je offline (nepripojený) Olice

    Olice
    Je to síce fajn pomôcka, ale ak chcete prekladať celé vety, tak to nepreloží gramaticky správne, pretože napríklad jedno anglické slovíčko má veľa slovenských významov.

    31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

    31Jankal
    Mne to nejako nejde. Otvorí sa mi tá stránka a tam neviem čo odkliknúť. Chcela by som aby mi to prekladalo automaticky všetky stránky hned po ich otvorení a neťukala nikde inde. Dakujem za odpovede
    Naposledy upravil 31Jankal : 23.07.09 at 08:41 Dôvod: doplnenie

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    Najprv do ľavého políčka musíš zadať text, ktorý chceš preložiť, vybrať obidva jazyky, čiže východzí a jazyk, do ktorého má zadaný text preložiť. Až teraz klikneš na okienko preložiť. Príklad pozri TU(klikni na TU)

    31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

    31Jankal
    Dakujem. Toto viem ale ja som si na jednom počítači to nahodila vyskočil mi tam aj panel s nástrojmi google a ono mi to automaticky prekladá všetky stránky len čo sa na nejakú dostanem. Potrebujem to nahodiť aj do daľšieho počítača a to mi nejde. Automaticky prekladať webové stránky na kt. si kliknem.

    31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

    31Jankal
    Nie to nieje ono. Ja ked sa dostanem na nejakú zahraničnú stránku tak mi ju automaticky prekladá a nemusím ani na nič klikať.

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    31Jankal Pozri príspevok
    Nie to nieje ono. Ja ked sa dostanem na nejakú zahraničnú stránku tak mi ju automaticky prekladá a nemusím ani na nič klikať.
    Alebo potom toto? Ale funguje to len v Internet Exploreri... nainštaluje sa tým do nástrojov ikonka "prekladu" a po kliknutí na ňu, sa celá www stránka pomerne rýchlo preloží do požadovaného jazyka.

    http://itsektor.cz/2009/07/02/google...tial-len-v-ie/

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.