Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

    KoxXxo
    Ochrana osobných údajov

    Pri vypĺňaní formulárov môže byť požadované uvedenie niektorých informácií, ktoré môžu byť potrebné na vybavenie požiadaviek používateľov stránky. Používateľ vyplnením a odoslaním sčítacieho formulára výslovne udeľuje v súlade s § 7 zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení (ďalej len "zákon o ochrane osobných údajov") spoločnosti SPOLOČNOSŤ 7 PLUS, s.r.o., Panónska cesta 9, 852 32 Bratislava , IČO: 31 347 291, súhlas so spracúvaním ním poskytnutých osobných údajov na vopred neurčenú dobu na účely komunikácie súvisiacej s predplatným časopisu PESPLUS, zaradenia do evidenčnej databázy a ich ďalšieho bezplatného spracovania na evidenčné, propagačné a marketingové účely. Používateľ vyhlasuje, že je informovaný o svojom práve písomne vyžadovať informácie o spracúvaní, opravu a likvidáciu poskytnutých osobných údajov a o ďalších jeho právach ako dotknutej osoby podľa § 20 zákona o ochrane osobných údajov a že je na udelenie súhlasu plne spôsobilý a oprávnený."

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Je to dobra vec, ale myslim, ze nebude uspesna- urcite mnozitelia nenapisu svoje psy.

    luja5 je offline (nepripojený) luja5

    luja5
    Tak neviem, či som urobila dobre, že som sem túto tému "zavesila" (keď som sa o tom dozvedela z TV) . Najmä preto, čo je uvedené na danej web-stránke aj v Záverečných ustanoveniach "Pravidiel a podmienok", ktoré sa mne osobne zdajú čudné.
    Ale hádam každý, kto sa chce zapojiť, si najskôr prečíta podmienky .

    AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

    Som, kto som... AlaNR
    Ja som nášho "sčítala" a ako odpoveď mi prišiel kód na zľavu predplatného...
    Pokukám, možno využijem

    JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

    JAJA11
    verkaz Pozri príspevok
    Áno, zúčastním sa

    tak tento sa podobá na toho nášho, len vyzerá tak múdrejšie, ten náš je treštidlo, napriek tomu, že už má cez desať rokov :-)

    AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

    Som, kto som... AlaNR
    Dneska ráno bol rozhovor v Teleráne, nezachytila som, kto bol tá pani.
    Dnes to končí. Vyzerá to v podstate iba štatistika.
    Hádam nám nikto hlavu za to neodtrhne....

    BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

    BIZAL
    AlaNR Pozri príspevok
    Dneska ráno bol rozhovor v Teleráne, nezachytila som, kto bol tá pani.
    Dnes to končí. Vyzerá to v podstate iba štatistika.
    Hádam nám nikto hlavu za to neodtrhne....
    podla mna nebude smerodajna...vela ludi nescitalo

    JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

    JAJA11
    BIZAL Pozri príspevok
    Podľa mna to je sčítanie neplatičov za psov.
    Ja by som povedala, že platičov, tí sa neboja prihlásiť Ale na mňa to skôr pôsobí ako reklama na časopis o psíkoch

    Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

    Nella_2
    Je to štart nového mesačníka vydavateľstva 7 Plus s názvom Pes Plus (prvé číslo by malo byť v predaji už 21.11.2011).

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    podľa mňa sa jedná o to, že PLUS 7 ide vydávať nový časopis a zbiera databázu potencionálnych predplatiteľov... ktorí v blízkej dobe obdržia výtlačok...

    ak by chceli sčítavať psov, stačí poslať list na každý obecný úrad a v zmysle zákona o slobodnom prístupe k informáciám počty legálne držaných psov dostanú do mesiaca... a majitelia neprihlásených sa buď nesčítajú, alebo pochybujem, že naši menšinový spoluobčania budú mať záujem o výtlačok časopisu...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.