Zavrieť

Porady

vstavaná kombinovaná chladnička s mrazničkou

Chcela by som sa Vás opýtať, aké máte skúsenosti so vstavanou chladničkou s mrazničkou, či nie sú nap. nejaké problémy s vodou ak je rozmrazená mraznička. Budem rekonštruovať kuchyňu a doposiaľ som mala voľne stojacu chladničku a tak sa rozhodujem, ktorú zvoliť. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    D0min0 je offline (nepripojený) D0min0

    D0min0
    V podstate su tie vstavane podobne ako tie klasicke, akurat prisposobene pre zabudovanie do kuch. linky. Ide o vec vkusu, niekomu sa paci, ak ma v kuchyni rovnake dvierka aj na chladnicke a umyvacke. Co sa tyka systemu rozmrazovania to uz je na konkretnom vyrobcovi, nie vsetci to riesia rovnako, no zatial som sa nestretol s problemom.

    Osobne sa mi na tych vstavanych nepaci sposob uchytenia dvierok chladnicky ku dvierkam kuch. linky (plastove vodiace komponenty)-stretol som sa len s takymto sposobom uchytenia. Podla mojho nazoru pri nadmernom pouzivani by s tym mohol byt problem.

    Pri zabudovavani netreba zabudnut na odvetravaciu mriezku v spodnom sokli pod chladnickou. Pri nedodrzani zasad umiestnenia do korpusu skrine moze dojst k znefunkcneniu chladnicky.

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    ja mam vstavanu chladnicku s mraznickou uz 3,5 roka - az teraz som ju prvykrat odmrazovala (namraza bola len na vrchnej mriezke )
    odmrazovanie v pohode ... ma to taky posuvny kanalik ... podlozila som hrniec a pekne to tam kvapkalo. chladnicku vytieram raz za 1-2 mesiace bez vypinania.

    pozor si ale treba dat na hmotnost dveri co sa montuju na chladnickove - nie vzdy to panty na chladnicke udrzia (znama uz 2x menila panty koli tomu)

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    ja mám tiež zabudované spotrebiče, ale zvolila som osobitne chladničku a osobitne mrazničku. Sú nad sebou - podľa vzoru IKEA, dvoje dvierka. Výhoda je, že mrazničku vypnem, ak je prázdna, drobnosti v týchto mrazoch vydržia pár dní vonku, ale chladnička je zapnutá naďalej. Dole sú vetracie mriežky. Chladničku ani nevypínam, len povytieram, prípadne vložím misku s mliekom -absorbuje pach.

    vstavaná kombinovaná chladnička s mrazničkou

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.