Zavrieť

Porady

cena za montaz SDK /Trnava/

Aka je cena za montaz SDK v Trnavskom regione?
SDK na stenu a SDK na sikminu
Cena aj s materialom..
Dakujem Vam
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

    TomasHC
    Firma z Drahoviec mi robila stropy, bol som velmi spokojny! Mozem posunut cislo, ak chces

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    TomasHC Pozri príspevok
    Firma z Drahoviec mi robila stropy, bol som velmi spokojny! Mozem posunut cislo, ak chces
    Tomi za koľko?Tu v Košicochpýtaju 18 Eur /m2

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    poprosím číslo, ss-kou alebo mail na partiu z Drahoviec, napíš prosím aj cenu za práce - v čom tá práca spočívala. díky.
    Robili ti aj niečo iné?
    Mám šikovnú partiu, ale práve zasa oni su v KE, a ešte mi ani cenu nedali, takže potrebujem šikovnú náhradu. Vopred ďakujem.

    ski555 je offline (nepripojený) ski555

    ski555
    pivko Pozri príspevok
    Tomi za koľko?Tu v Košicochpýtaju 18 Eur /m2
    ale treba napísať,čo je v tých 18 Eurách,ak nebodaj len práca tak ďakujem pekne,pokiaľ všetok materiál to nie je veľa

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    ski555 Pozri príspevok
    ale treba napísať,čo je v tých 18 Eurách,ak nebodaj len práca tak ďakujem pekne,pokiaľ všetok materiál to nie je veľa
    Komplet vrátane materiálu.

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    TomasHC Pozri príspevok
    Firma z Drahoviec mi robila stropy, bol som velmi spokojny! Mozem posunut cislo, ak chces
    KEJKA Pozri príspevok
    poprosím číslo, ss-kou alebo mail na partiu z Drahoviec, napíš prosím aj cenu za práce - v čom tá práca spočívala. díky.
    Robili ti aj niečo iné?
    Mám šikovnú partiu, ale práve zasa oni su v KE, a ešte mi ani cenu nedali, takže potrebujem šikovnú náhradu. Vopred ďakujem.
    posúvam

    Jack_spk je offline (nepripojený) Jack_spk

    Jack_spk
    Mne robili komplet podkrovie.
    T.j.: - obitie OSB doskami, zateplenie 32 cm vatou, folia, SDK, sadrovanie - proste všetko za 11 € / m2 - iba práca. Materiál som si dodal. Ak chcete je to p. Dermek 0903573494. Sú záhoráci ale vačšinou robia po AUT a v blízkosti BA a okolia. Robota veľmi dobrá - odporúčam.

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    akú foliu si kupoval nad SDK-podhľad pod vatu? typ, gramáž cena?
    a akú pásku na spájanie - typ?

    TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

    TomasHC
    KEJKA: uz som tu Kontaktuj pana Rusnaka, t.c. 0903 425 417. Zabezpecili material za super ceny aj dovoz na stavbu. Inak medzi nami, zrejme mame docienenia s kartelom, lebo vsetky tri SDK partie z okolia mali na cent rovnake ceny...

    TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

    TomasHC
    pivko Pozri príspevok
    Tomi za koľko?Tu v Košicochpýtaju 18 Eur /m2
    V starej mene 420 Sk/m2 - SDK dosky, montaz, konstrukcia, folia, ulozenie izolacie - ale za izolaciu sa samozrejme plati extra.

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    TomasHC Pozri príspevok
    Firma z Drahoviec mi robila stropy, bol som velmi spokojny! Mozem posunut cislo, ak chces
    Jack_spk Pozri príspevok
    Mne robili komplet podkrovie.
    T.j.: - obitie OSB doskami, zateplenie 32 cm vatou, folia, SDK, sadrovanie - proste všetko za 11 € / m2 - iba práca. Materiál som si dodal. Ak chcete je to p. Dermek 0903573494. Sú záhoráci ale vačšinou robia po AUT a v blízkosti BA a okolia. Robota veľmi dobrá - odporúčam.
    KEJKA Pozri príspevok
    akú foliu si kupoval nad SDK-podhľad pod vatu? typ, gramáž cena?
    a akú pásku na spájanie - typ?
    Takže .Rusnák-Drahovce zaneprázdnený do konca augusta
    Dermek sľúbil cenovú kalkuláciu do 3 dní a teraz mi ani neberie telefón.
    Máte ešte nejaké tipy?

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    uhm, tak som dala 123dopyt, ohlásil sa mi Szucs z Galanty-Šamorína /zmenil bydlisko/, aj sme sa dohodli, všetko mi vysvetlil, v pondelok začnú - dúfam, že to vyjde. Žiadna zaloha, vyplata až ked budem spokojná s výsledkom. Medzitým mi príde stavebný dozor, kukne na ich spôsob práce, dúfam, že všetko zapaskuju, zatmelia, správne vyrežú otvory tak, ako sľúbili.
    Cena 5 Eur/1m2, plus 100 Eur za práce naviac (posunut treba niektoré vývody z vetrania, doplniť CD a UD vo WC, namontovať stropné schody, niektore treba vyrovnať..... asi sa posunuli pri zatepľovaní).

    apo je offline (nepripojený) apo

    apo
    Ahoj Poraďáci.
    Uvádzate cenu 11 Euro aj 18 Euro za m2.

    Z SDK mi robia stropy a priečky.

    Aká je cena za montáž SDK na stropoch a aká je na priečkach. Stačí pomerom nemusí to byť presná cena.


    Ďakujem

    apo

    qwertin je offline (nepripojený) qwertin

    qwertin
    Nam uctovali teraz, za vatu 16+8, parozabranu, sadrokaron 10,- euro/m2, 25,- euro za oblozenie geberitu a 25 eur za stresne okno.

    apo je offline (nepripojený) apo

    apo
    qwertin Pozri príspevok
    Nam uctovali teraz, za vatu 16+8, parozabranu, sadrokaron 10,- euro/m2, 25,- euro za oblozenie geberitu a 25 eur za stresne okno.
    Neskutočne dobrá cena za zateplenie a SDK.

    V našom dome zateplené šikmé plochy v podkroví obložíme dreveným obkladom.
    Z SDK je strop v podkroví, priečky a šikmé plochy v kúpeľni.

    Takže chcel by som porovnať ceny iba za prácu s SDK.

    Ďakujem.

    apo

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.