Zavrieť

Porady

Priznaky

Viete mi niekto povedat ake su priznaky tehotenstva este pred nedostavenim sa menstruacie? patri k nim napr. co je pre mna cudne neopisatelna chut na chilli ? a bolest prsnikov na dotyk? je mozne aby som bola tehotna napr tyzden a uz mala tieto priznaky? ci tieto priznaky co mam su len niejaky "preskoky" ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    smoulinka33 Pozri príspevok
    Viete mi niekto povedat ake su priznaky tehotenstva este pred nedostavenim sa menstruacie? patri k nim napr. co je pre mna cudne neopisatelna chut na chilli ? a bolest prsnikov na dotyk? je mozne aby som bola tehotna napr tyzden a uz mala tieto priznaky? ci tieto priznaky co mam su len niejaky "preskoky" ?
    To budú tie preskoky...- tieto príznaky určite po týždni ešte ee...

    Erzebeth je offline (nepripojený) Erzebeth

    Erzebeth
    Stanislav 1975 Pozri príspevok
    To budú tie preskoky...- tieto príznaky určite po týždni ešte ee...
    ee...ejha...a ...onô...akože to ty vieš...snáď...ale čožeby...nič viacej ma nenapadá

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    Každý sme originál,takže u každého inakšie.U mna napriklad...pozriem sa na maso a idem zvracať.Takto som spoľahlivo identifikovala všetkych 5 tehotenstiev ihned prvý týžden.

    smoulinka33 je offline (nepripojený) smoulinka33

    Zena :D smoulinka33
    he he he mne by sa nieco take asi nemohlo stat ja bez masa to nejde do hromady ale Dakujem ze sa delite somnou o Vase skusenosti cenim si to

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.