Zavrieť

Porady

zárobok popri škole

Ahojte poraďáci,

vedel by mi niekto poradiť ...

Aká je maximálna hodnota, ktorú môže študent VŠ zarobiť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    monenko je offline (nepripojený) monenko

    monenko
    no ja sa pýtam lebo som počula niečo o tom, že keď prešvihne sumu, ktorú môže zarobiť tak potom bude platiť pokutu daňovému..

    Pepa je offline (nepripojený) Pepa

    Pepa
    monenko Pozri príspevok
    no ja sa pýtam lebo som počula niečo o tom, že keď prešvihne sumu, ktorú môže zarobiť tak potom bude platiť pokutu daňovému..

    Ak presiahne príjem vo výške viac ako polovica nezdaniteľnej časti na daňovníka /95616/2/ podá DP a vysporiada si daňovú povinnosť.
    Ale je tu napr. aj možnosť podať DP a ak mu boli zrazené preddavky na daň alebo zrážková daň - tá sa mu vráti ...............
    Asi by bolo najlepšie konkretizovať o čo sa vlastne jedná - zamestnanec, SZČO alebo čo

    monenko je offline (nepripojený) monenko

    monenko
    no pracoval u jedneho zivnostnika, ako brigadnik ano podava DP a dan by sa mu mala vratit..

    btw: brigadnici sa tiez nahlasuju do poistovni?

    Maňaska je offline (nepripojený) Maňaska

    Polyhistor-diletant Maňaska
    monenko Pozri príspevok
    no pracoval u jedneho zivnostnika, ako brigadnik ano podava DP a dan by sa mu mala vratit..

    btw: brigadnici sa tiez nahlasuju do poistovni?
    Brigádnika - teda osobu, s ktorou zamestnávateľ uzavrel dohodu o vykonaní práce, alebo dohodu o brigádnickej činnosti študenta, alebo dohodu o pracovnej činnosti - musí prihlásiť do sociálnej poistovne. RLFO prihláška a následne odhláška, po ukončení dohody.

    zárobok popri škole

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.