Zavrieť

Porady

kde oslavit narodeniny v BA

Ahojte,
neviete mi dať tip na podnik na oslavu narodenín v BA, cca pre 10 ľudí, príjemné posedenie, príjemná hudba, možno neskôr aj nejaký ten tanec ? Ďakujem vopred.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    oslavenec Pozri príspevok
    Ahojte,
    neviete mi dať tip na podnik na oslavu narodenín v BA, cca pre 10 ľudí, príjemné posedenie, príjemná hudba, možno neskôr aj nejaký ten tanec ? Ďakujem vopred.
    Trochu upresni vek ľudí - mládež (disko), dôchodci (nejaká dychovka), prípadne hudobné zameranie a najmä cenovú hladinu (nízka/bez obmedzenia).

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    v budove Doprastavu na košickej je bufet kde robia aj menšie oslavy, prípadne sa dá prenajať susedná miestnosť. Je tam aj terasa . Jedno negatívum je že o 22,00 treba stlmiť decibely, hudobná produkcia aj s prinesených CD a strava domáca podľa dohody.
    ahojte, este upresním, oslavujem okruhlu tridsiatku a ostatní su na tom zhruba rovnako :-) Skor som mala na mysli podnik, kde si rezervujeme stol, posedime, najeme sa a ak bude nalada, mozno aj zatancujeme. a co sa tyka financií, zlata stredna cesta by bola fajn. diky

    Vevey je offline (nepripojený) Vevey

    Vevey
    prenajmi si celu zahradu za cca 500/vecer pri nejakom na tento ucel prenajimanom domku. a strava a pitie potom uz vlastne, alebo catering. prave to uctujem, dari sa im, ceny mierne, teda podla toho, co si vyberies. asi odhadujem do 500/clovek. no, mozno 1000, ak su narocni.

    kde oslavit narodeniny v BA

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.