Zavrieť

Porady

vlastna faktura alebo z programu

mam dotaz ked budem vystavovat fakturu za nejaku sluzbu alebo tovat,musim mat fakturu vytvorenu v nejakom programe s cislom faktury alebo ju mozem vytvorit sam s cislom fa
(ci sa da, ze pri chybe na fakture nemusim stonovat ale by som vystavil novu s tym istym cislom fa)
dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Kazu je offline (nepripojený) Kazu

    Kazu
    Faktúru si môžeš vytvoriť aj sám. Nemusí byť vystavená v nejakom programe. Ide len o to, aby si dodržiaval nejaký logický číselný rad a čísla faktúr nasledovali jedno za druhým. Ak sa vo faktúre pomýliš, dá sa vystaviť nová s tým istým číslom. Ale ak ju už má odberateľ zaúčtovanú, prípadne zaplatenú tak týmto spôsobom to už nejde.

    anklar je offline (nepripojený) anklar

    Anklar anklar
    Kazu Pozri príspevok
    Faktúru si môžeš vytvoriť aj sám. Nemusí byť vystavená v nejakom programe. - ojoj, Kazu, vďaka ti za túto odpoveď. Ja som sa na to vo svojich začiatkoch ani nepýtala, namaľovala som si svoju fa. Pochopiteľne, s údajmi, ktoré tam byť musia. Až teraz som sa dodatočne vyľakala, keď som zbadala túto zadanú otázku. Vďaka.Ide len o to, aby si dodržiaval nejaký logický číselný rad a čísla faktúr nasledovali jedno za druhým. Ak sa vo faktúre pomýliš, dá sa vystaviť nová s tým istým číslom. Ale ak ju už má odberateľ zaúčtovanú, prípadne zaplatenú tak týmto spôsobom to už nejde.
    Veľmi oceňujem Tvoju odpoveď, Kazu.

    Kazu je offline (nepripojený) Kazu

    Kazu
    Dakujem za tvoje ocenenie, ale až po prečitaní tvojho príspevku som si uvedomila, že moja odpoveď nebola úplná. Zabudla som mu prízvukovať, že okrem správneho číslovania musí dodržať aj ostatné povinné náležitosti faktúry.

    Dobré je pozriet si toto:
    http://www.porada.sk/t45359-faktury-...svetlenie.html
    Naposledy upravil Kazu : 24.09.07 at 15:36

    vlastna faktura alebo z programu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.