Zavrieť

Porady

Ubytovanie v Podhájskej

Ahojte, zháňam pre svokru, moju dcéru a mňa ubytovanie v Podhájsekej, v období od 28.08.2009 - 31.08.2009. Nikde som tu takúto info nenašla, a bohužiaľ ani na nete som nenašla ubytovanie priamo na kúpalisku, viete mi poradiť? Vopred ďakujem za odpovede.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Na nete je veľa informácií, len treba trochu Googliť....

    http://www.podhajska.sk/

    My sme tam chodili stanovať s deťmi a je tam super, čisté okolie, bazény sa čistia každý večer, strava nie je drahá ...odporúčam každému.

    JANKA115 je offline (nepripojený) JANKA115

    JANKA115
    je možnosť ubytovania aj v okolitých obciach, nie je to daleko prejdete aj pešo napr.Trávnica,...je tam perfektne, boli sme tam vlani :-)))

    katarina33 je offline (nepripojený) katarina33

    katarina33
    alla66 Pozri príspevok
    Na nete je veľa informácií, len treba trochu Googliť....

    http://www.podhajska.sk/

    My sme tam chodili stanovať s deťmi a je tam super, čisté okolie, bazény sa čistia každý večer, strava nie je drahá ...odporúčam každému.
    To stanovanie by asi pre nás nebolo, dcérka má iba 3 roky.

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Je ešte malá, ale boli tam s malými deťmi a deťom sa páči stanovať. Nevadí im "tvrdé spanie" a necítia boľavý chrbát...
    Inak ubytovať sa dá skoro v každom dome,celá dedina sa prispôsobila dovolenkárom..
    Naposledy upravil alla66 : 02.03.09 at 22:19

    AnikoAd je offline (nepripojený) AnikoAd

    AnikoAd
    Ja byvam 8 km od Podhajskej, ale odkedy moja sestra pochytala /damsku/ infekciu, už ani zadarmo by som tam nešla...

    velvet je offline (nepripojený) velvet

    velvet
    AnikoAd Pozri príspevok
    Ja byvam 8 km od Podhajskej, ale odkedy moja sestra pochytala /damsku/ infekciu, už ani zadarmo by som tam nešla...
    Nechápem ako mohla nachytať /dámsku/ infekciu...jedine ak by robila to čo nie je určené do bazéna...alebo si "požičala" cudzí uterák?
    ...alebo sa to dá chytiť aj iným spôsobom?

    UBIKA25 je offline (nepripojený) UBIKA25

    UBIKA25
    AnikoAd Pozri príspevok
    Ja byvam 8 km od Podhajskej, ale odkedy moja sestra pochytala /damsku/ infekciu, už ani zadarmo by som tam nešla...
    Veľa žien to pochytalo

    UBIKA25 je offline (nepripojený) UBIKA25

    UBIKA25
    velvet Pozri príspevok
    Nechápem ako mohla nachytať /dámsku/ infekciu...jedine ak by robila to čo nie je určené do bazéna...alebo si "požičala" cudzí uterák?
    ...alebo sa to dá chytiť aj iným spôsobom?
    Ty si chlap že?

    UBIKA25 je offline (nepripojený) UBIKA25

    UBIKA25
    Boli sme tam minulý rok v lete Penzion fontána - super ceny, super penzion, bolo nám fajnovo...išla by som aj tak znova, kde je to slniečko?

    mazanova je offline (nepripojený) mazanova

    mazanova
    katarina33 Pozri príspevok
    Ahojte, zháňam pre svokru, moju dcéru a mňa ubytovanie v Podhájsekej, v období od 28.08.2009 - 31.08.2009. Nikde som tu takúto info nenašla, a bohužiaľ ani na nete som nenašla ubytovanie priamo na kúpalisku, viete mi poradiť? Vopred ďakujem za odpovede.
    Zavolaj na č.t. 0915907412 p. Rusnáková úžasná charizmatická osôbka (vhodná do POŠTY PRE TEBA) s penzionom v Trávnici 3 km od Podhájskej, ubytúva, má super cenu!, krásne ubytovanie, a kto chce poskytuje aj polpenziu za doslova babku...
    chodíme tam 2x ročne na dlhšie a v roku x-krát na víkendy... voda má fantastické účinky...

    kaspi71 je offline (nepripojený) kaspi71

    :-))))) kaspi71
    katarina33 Pozri príspevok
    Ahojte, zháňam pre svokru, moju dcéru a mňa ubytovanie v Podhájsekej, v období od 28.08.2009 - 31.08.2009. Nikde som tu takúto info nenašla, a bohužiaľ ani na nete som nenašla ubytovanie priamo na kúpalisku, viete mi poradiť? Vopred ďakujem za odpovede.
    Priamo na kúpalisku je možné len v Borinke, ale určite to bude cenovo výhodnejšie mimo kúpaliska.. Ak by ste chceli bývať v chate nad kúpaliskom, pošlem vám t.č. a web stránku chaty.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.