Zavrieť

Porady

jedna pracovná zmluva

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, je možné, aby som robila mzdovú, personalistku a aj účtovníčku v základnej škole na jednu pracovnú zmluvu? Môžem robiť tieto činnosti ako jedna osoba? Ako by som potom mala byť zaradená, keď mám strednú ekonomickú školu? Pýtam sa preto, pretože ja teraz robím mzdy a personalistiku a účtovníctvo robí druhá kolegyňa, ale ona to už nechce robiť, tak sa ma pýtala či by som to nezobrala.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pavlinka je offline (nepripojený) pavlinka

    pavlinka
    Keď máš strednú školu tak by si bola zaradená podľa katalogu prac. činnosti pre zamestnancov vo verejnom záujme v ôsmej platovej triede aj ked budeš robiť všetky tieto činnosti

    1gabika1 je offline (nepripojený) 1gabika1

    1gabika1
    Ďakujem Vám pekne, ale ešte by som sa chcela opýtať. V deviatej triede je napísané, že je pre ňu potrebné úplné stredné vzdelanie a osobitný kvalifikačný predpoklad ustanovený osobitným predpisom ...prosím Vás čo to znamená osobitný kvalifikačný predpoklad ustanovený osobitným predpisom????

    1gabika1 je offline (nepripojený) 1gabika1

    1gabika1
    Prosím Vás aký osobitný kvalifikačný predpoklad sa týka práce ekonóma? Kde by som našla tieto osobitné kvalifikačné predpoklady?

    pavlinka je offline (nepripojený) pavlinka

    pavlinka
    v deviatej platovej triede s uplnym stredným vzdelaním môžeš byť iba ak máš zachovanú výnimku ešte z nariadenia vlády 249/1992 § 5 odst. 7.Z.z ale ak si ju mala zrušenu alebo si ju nemala vôbec teraz vo verejnom záujme sa výnimky neudelujú. Tak musiš byť v osmičke.

    jedna pracovná zmluva

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.