Zavrieť

Porady

Letný tábor v Taliansku pre 9 ročné dieťa

Ahojte, chcela by som sa Vas opytat na Vas nazor. Zo skoly ma moj syn moznost ist do letneho tabora v Taliansku za 350 €. Odchádza sa v piatok vecer a príchod je o tyzden v nedelu rano. Tak by ma zaujimal Vas nazor, ci by ste dali svoje 9 rocne dieta do takehoto tabora, ci je to vela, nakolko tabory na Slovenku stoja cca 170 - 200 a viac €. Idu tam ako dozor druzinarky a teda samozrejme aj decka zo skoly, aj ked netusim, ci aj take "male", nemala som este moznost hovorit s tou vychovavatelkou, co to ma na starosti. Skor sa obavam, co ak sa tam nieco zomelie, ochorie alebo nieco...co potom?

Dakujem za nazory.
Naposledy upravil Dav : 27.01.12 at 21:58
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

    ewita888
    no ja, citlivá duša, by som v takomto veku dieťa tak ďaleko samé nepustila..
    prečo aj - tak ďaleko, keď môže aj tu..

    a čo sa týka peňazí, to záleží na vašej fin. situácii.. mne by sa to zdalo veľa..

    Dáša_ je teraz online Dáša_

    Dáša_
    a čo dieťa, to by to zvládlo?
    lebo naše dieťa by nešlo v žiadnom prípade. A to je rozhodujúce.

    katrine je offline (nepripojený) katrine

    katrine
    maly je v pohode, od 4 rokov chodil do skolky v prirode a taborov, on by chcel ist, len ja mam presne z toho stres, ze to je dost daleko...rozmyslam aj koli tomu, ze tento rok sa velmi nechystam k moru na dovolenku, tak nech ide aspon on k moru, aj koli tomu, ze minuly rok bol v tabore na Orave a nakoniec bolo asi 15 stupnov. A co sa tyka ceny, no aj mne sa to zda dost, som slobodna matka, takze tiez nemozem vyskakovat, ale tak co neurobime pre nase deti

    GABAZ je offline (nepripojený) GABAZ

    GABAZ
    Mne sa zda 9-rocne dieta dost male na zahranicny tabor, ale zavisi to hlavne od toho dietata, ake je smele,ci nie je velmi precitlivele, ci tam bude mat kamaratov a pod. Zvaz tiez ako zvlada dlhsie cesty. Kolegyna mala dievcatko v tabore v Chorvatsku na Istrii, ked mala asi 11 rokov a vsetko bolo v poriadku.

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Minulý rok bol kolegov syn takto v Taliansku,tiež okolo 350€.Ubytovaný boli, ako bezdomovci v nejakej otrieskanej chatrči spali na zemi v spacákoch,nemali čistú vodu wc špinavé, celý čas bez sprchy atd . .Chalnisko mal tuším 11 ,prežil to akurát nachladol .

    katrine je offline (nepripojený) katrine

    katrine
    takze som sa nakoniec rozhodla ho do tabora dat, co sa tyka ubytovania, nemal by byt problem, chodia tam uz osem rokov...tak to hadam zvladne krpec a ja tiez ale strach je riadny, ale dufam, ze si uzije paradne prazdniny...potom dam vediet, ci sme to obaja zvladli

    Letný tábor v Taliansku pre 9 ročné dieťa

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.