Zavrieť

Porady

Krovári

Ahojte poraďáci,
včera mi partia mladých veľmi zručných krovárov urobila krov na strechu cca na 200m2 a dnes ešte dorábali klieštiny. Bola to práca, na ktorú sa dá pozerať ako na veľké divadlo. Ak by ste chceli veľmi zručných krovárov vrele ich odporúčam - sú naozaj šikovní a za veľmi slušnú cenu. Ak by chcel niekto kontakt, tak sa ozvite. Musela som sa s Vami podeliť o túto skúsenosť, lebo aj Vy ste mi neraz nezištne pomohli.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Martuška , skús prezradiť cenu ak to nie je tajné a napísať aj do tejto témy
    http://www.porada.sk/t88675-cenova-p...kusenosti.html

    Marta_ je offline (nepripojený) Marta_

    som panna, tiger a "1" ...viac Marta_
    Zitka, tak za klasickú strechu do A a dva pultové vikiere pýtali za prácu 27000,- Sk. Potom som dala za drevo cca 40000,- bez DPH a nejaké závitové tyče a klince cca 5000,- Sk. Idem dávať Rovu a tá cena bude omnoho zložitejšia, predbežne pýtajú 180 tis. Sk.

    Marta_ je offline (nepripojený) Marta_

    som panna, tiger a "1" ...viac Marta_
    Tých 180 tis. je komplet dodávka strešnej krytiny s doplnkami s montážou a okapovým systémom.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.