Zavrieť

Porady

práčka Elektrolux 10420

.wysiwyg { background-attachment: scroll; background-repeat: repeat; background-position: 0% 0%; background-color: #f5f5ff; background-image: none; color: #000000; font-family: Verdana, Arial, Arial; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: 400; font-size: 10pt; line-height: normal } p { margin: 0px; }Keď nalejem do priehrady "škrobenie" *škrob*alebo* aviváž vôbec mi prádlo nevonia po aviváži, ale priehradka ostane*prázdna. Skúšali sme*to*aj čistiť ani tak nič nepomohlo. Môžte mi niekto poradiť čo ešte skúsiť? Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

    Som, kto som... AlaNR
    S tým škrobom by to aj mňa zaujímalo. Mám zvchu plnenú Eurotech T660 práčku a nádobky sú pevne v konštrukcii. Tú na prášok nepoužívam, dávam ho rovno do práčky, aviváž mi vyteká z nádobky normálne ale škrob som musela minule vyťahovať lyžičkou, špongiou a handričkou, aj tak sa mi to všetko nepodarilo.
    Je možné, že to tá práčka nemá "sprístupnené"?

    daduc je offline (nepripojený) daduc

    daduc
    mám doma 5-ročnú pračku Wirlphool. Včera prestala fungovať, dnes ju bol pozrieť opravár a povedal, že cez nejaké tesnenie kvapkala voda - skratoval motor a následne na to skratoval programator. Oprava cca 7.000,-. Jasné že sa to nevyplatí, radšej si kúpim novú. Poradte akú už nechcem drahú - na 5 rokov sa to nevyplatí.

    práčka Elektrolux 10420

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.