Zavrieť

Porady

Sukromne a cirkevne skoly

Dobry den. Moja byvala kolegyna nastupila ako vychovavatelka na cirkevnej skole, kde jej bolo oznamene, ze na jeden den nahradneho volna potrebuje 7,5 suplovanych hodin, resp.prace nad denny uvazok. Na nasom byvalom pracovisku nam stacilo pat. Na jej otazku, preco je to tak, bolo odpovedou, ze je to tak u nich zauzivane. Prosim o "poradu"Podla coho sa v tychto zalezitostiach riadia cirk.,resp.sukromne skoly? Kde by som nasla odpoved, ci je to spravny postup z ich strany? Moze sa tato zalezitost upravit nejakou internou smernicou? Dakujem a prajem vsetko dobre
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    luna35 je offline (nepripojený) luna35

    luna35
    Dakujem za ohlas, legolas. Osobne si myslim, ze interny predpis (ak nejaky je), nemoze odporovat zakonu. Ak tam nemaju odbory, funguju podla zakonnika prace, sudim Vdaka za vsetky reakcie..pekny zaciatok tyzdna poradakom

    legolas je offline (nepripojený) legolas

    muž legolas
    luna35 Pozri príspevok
    Dobry den. Moja byvala kolegyna nastupila ako vychovavatelka na cirkevnej skole, kde jej bolo oznamene, ze na jeden den nahradneho volna potrebuje 7,5 suplovanych hodin, resp.prace nad denny uvazok. Na nasom byvalom pracovisku nam stacilo pat. Na jej otazku, preco je to tak, bolo odpovedou, ze je to tak u nich zauzivane. Prosim o "poradu"Podla coho sa v tychto zalezitostiach riadia cirk.,resp.sukromne skoly? Kde by som nasla odpoved, ci je to spravny postup z ich strany? Moze sa tato zalezitost upravit nejakou internou smernicou? Dakujem a prajem vsetko dobre
    Ja si myslím, že aj súkromné a cirkevné školy patria zatiaľ pod MŠ preto patria aj pre nich tie isté zákony a smernice ako pre ostatné školy a školské zariadenia. Z toho vyplýva, že nepostupujú správne, ale na druhej strane si vyžiadaj od vedenia internú smernicu či je v nej zakotvené ? hod. potrebuješ na 1 deň náhradného voľna.

    Sukromne a cirkevne skoly

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.