Zavrieť

Porady

ake auto do mesta s dobrym vyhladom pred seba?

Zdravim,vedeli by ste mi poradit ake auto si vybrat na cestovanie po meste cena cca do 4500eur?Bude na nom jazdit aj moja manzelka a hladame auto s dobrym vyhladom na prednu kapotu.Napr.vo fabii nie je dobre vidno pred seba a bol by asi problem pri parkovani.Vraj aj v peugeote 206 nie je vidno pred seba,ale nesedel som v nom tak neviem ci je to pravda.Mozte prosim popisat nejake tipy na male auto do mesta s dobrym vyhladom na prednu kapotu?dakujem
Usporiadat
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

pracovat v meste, kde je problem s parkovanim, tak si zvolim Smart akurat ze vacsi nakup v nom neodveziete a ja potrebujem auto aj s kufrom kvoli psom...

alebo potom citroen C1, C2, VW Lupo.. je xy malinkych aut..

ide len o to, co viac ako vyhlad pozadujete od auta...

inak mne ta podmienka pride zvlastna, ze vyhlad... vsetko je o schopnostiach vodica.. ja jazdim v audi A3, 3dv. verzia a som s nim maximalne spokojna... problem mam len s obrubnikmi ked mam zimne gumy, lebo som nizsie a pri vysokych obrubnikoch mozem nabrat naraznik...
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Ziadne so sucanych aut nema dobry vyhlad na kapotu. Je to dane poziadavkami aerodynamiky. Dobry vyhlad naposledy ponukali take hranate auta, ako LADA, poslednym dobrym autom z tejto kategorie bol Mercedes 190. To bola radost parkovat, tam bol odhad na centimeter.
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

marecek123 Pozri príspevok
Zdravim,vedeli by ste mi poradit ake auto si vybrat na cestovanie po meste cena cca do 4500eur?Bude na nom jazdit aj moja manzelka a hladame auto s dobrym vyhladom na prednu kapotu.Napr.vo fabii nie je dobre vidno pred seba a bol by asi problem pri parkovani.Vraj aj v peugeote 206 nie je vidno pred seba,ale nesedel som v nom tak neviem ci je to pravda.Mozte prosim popisat nejake tipy na male auto do mesta s dobrym vyhladom na prednu kapotu?dakujem
ahoj,

z malych aut mam skusenost s toyotou yaris, ktory vlastnim... je do mesta fantasticky, ale na kapotu si neuvidis ani keby si sa v aute postavil !

a druha je nissan micra... kde si kapotu krasne vidis, lebo ma take "vytrcajuce" svetla.

4,500 eur je velmi relativne.. zalezi od toho v akom stave si ochotny auto kupit.
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

misomiso Pozri príspevok
Ziadne so sucanych aut nema dobry vyhlad na kapotu. Je to dane poziadavkami aerodynamiky. Dobry vyhlad naposledy ponukali take hranate auta, ako LADA, poslednym dobrym autom z tejto kategorie bol Mercedes 190. To bola radost parkovat, tam bol odhad na centimeter.
Ja si myslim, ze odhad mas taky, ako si na auto zvyknes... ja pred seba nevidim v Yarise, nedovidim na kapotu ani kusok, ale zaparkujem na centimeter... ked uz nic ine, svietiace svetla sa vedia krasne odrazat od "predmetu" pred tebou...

a parkovanie cuvanim uplne krasa
0 0
marecek123 marecek123

marecek123 je offline (nepripojený) marecek123

no presne o to mi ide co pise miso,ze vidiet pekne pri parkovani.nechcem chodit po bazaroch a sadat tam spolu s manzelkou ci je dobre vidiet pred seba,tak preto sa pytam ci nema niekto male auto a zaroven je dobry vyhlad.Dufam ze sa nieco najde.Batozinovy priestror moze byt aj mensi
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

marecek123 Pozri príspevok
no presne o to mi ide co pise miso,ze vidiet pekne pri parkovani.nechcem chodit po bazaroch a sadat tam spolu s manzelkou ci je dobre vidiet pred seba,tak preto sa pytam ci nema niekto male auto a zaroven je dobry vyhlad.Dufam ze sa nieco najde.Batozinovy priestror moze byt aj mensi
Nissan Micra.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

tá požiadavka vidieť na kapotu má pre ťeba nejaký špecialny význam?
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

lujza.j Pozri príspevok
tá požiadavka vidieť na kapotu má pre ťeba nejaký špecialny význam?
Pisal kvoli parkovaniu.
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Tak o tejto požiadavke by sa mali dozvedieť konštrukteri aut.

Vraj aby bolo dobre vidieť na kapotu.

Ak si dobre spomínam, tak najlepšie je vidieť na kapotu z P- V3S alebo z Tatry 148.

Ale naozaj seriozne ,ak by som hľadal malé auto tak jednoznačne SMART ale len vo verzii for four /päťdverový/.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

zk24 Pozri príspevok
Pisal kvoli parkovaniu.
jaj, to som nevedela pretože som asi v tom čase písala moju otázku
0 0
bupi bupi

bupi je offline (nepripojený) bupi

Ja si myslim, ze omnoho dolezitejsi je vyhlad dozadu. Ocenis to pri parkovani aj cuvani. Pohlad pred kapotu sice vyznam ma, ale len podruzny.Pisem to preto, lebo u mnohych aut sa cuva iba pocitovo, zial
0 0
SlavkaS SlavkaS

SlavkaS je offline (nepripojený) SlavkaS

Pokiaľ chcete fungovať s autom v meste mali by ste vedieť parkovať predom, zadom a medzi autá. Pokiaľ nie ste o tom presvedčený tak si musíte zatiaľ trénovať parkovanie na odľahlejších parkoviskách a viacej sa nachodíte. Takmer všetky autá micra,yaris, krátka fábia sú o tom istom čo do dlžky, potrebné je sa " zžiť " s autom. Nebudete mať problém, keď sa naučíte parkovať zadom, nasledne pri vychádzaní to oceníte.
Z bežných automobilov nikdy nebudete mať super výhľad, to umožňujú terenne autá a to z dôvodu, že sú vysoké.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Mal som Žiguláka,Favorit,dlhšie som používal aj kilečko,120-ku ,1203-ku,s týmito autami som bol schopný v plnej rýchlosti trafiť na milimeter,momentálne používam Fábiu a v tomto smere je to doslova neuveriteľná katastrofa.Oveľa ľahšie sa s ňou cúva, ako ide dopredu.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

marecek123 Pozri príspevok
Zdravim,vedeli by ste mi poradit ake auto si vybrat na cestovanie po meste cena cca do 4500eur?Bude na nom jazdit aj moja manzelka a hladame auto s dobrym vyhladom na prednu kapotu.Napr.vo fabii nie je dobre vidno pred seba a bol by asi problem pri parkovani.Vraj aj v peugeote 206 nie je vidno pred seba,ale nesedel som v nom tak neviem ci je to pravda.Mozte prosim popisat nejake tipy na male auto do mesta s dobrym vyhladom na prednu kapotu?dakujem
S Fábiou sa náhodou dobre parkuje.Je to malý špunt, takže sa zmestíš všade. Cúva sa výborne a na lepší výhľad do predu sa dá predsa zvýšiť sedadlo
Inak, tiež som toho názoru, že na nové auto si musíš zvyknúť a "dostať ho do oka"...
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

ked budem velky a nasetrim si;tak si kupim BMW X6-To auticko proste milujem.:-)
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

bupi Pozri príspevok
Ja si myslim, ze omnoho dolezitejsi je vyhlad dozadu. Ocenis to pri parkovani aj cuvani. Pohlad pred kapotu sice vyznam ma, ale len podruzny.Pisem to preto, lebo u mnohych aut sa cuva iba pocitovo, zial
...spätné zrkadla Ti niekto obtrhal ?
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
arizona Pozri príspevok
S Fábiou sa náhodou dobre parkuje.Je to malý špunt, takže sa zmestíš všade. Cúva sa výborne a na lepší výhľad do predu sa dá predsa zvýšiť sedadlo
Inak, tiež som toho názoru, že na nové auto si musíš zvyknúť a "dostať ho do oka"...
Ja mám "dlhý" Fábia.S parkovaním a cúvaním nieje problém.Ale trafiť sa pravou stranou na cm presne vedľa obrubníka pri jazde dopredu , áno.
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

220870 Pozri príspevok
Ja mám "dlhý" Fábia.S parkovaním a cúvaním nieje problém.Ale trafiť sa pravou stranou na cm presne vedľa obrubníka pri jazde dopredu , áno.
Ja si myslim, že problém je nacúvať s 12 metrovým kamionom niekde do haly,kde vráta su len o 1 m širšie ako kamion.

Teda na manevrovanie máte len 50 cm po každej strane a často ani to nie.

Každému vodičovi by som doporučoval vyskúšať si jazdu s nakladiakom,potom by začal rozmýšľať v iných perspektívach.
0 0
marecek123 marecek123

marecek123 je offline (nepripojený) marecek123

zvazujeme renault clio,vw polo,citroen c3.Zene sa paci aj peugeot 206,len tam som pocul ze nevidno pred seba,ale neviem neskusal som.mate niekto skusenosti s tymito modelmi?dakujem za prispevky
0 0
sarasara sarasara

sarasara je offline (nepripojený) sarasara

optimista
marecek123 Pozri príspevok
zvazujeme renault clio,vw polo,citroen c3.Zene sa paci aj peugeot 206,len tam som pocul ze nevidno pred seba,ale neviem neskusal som.mate niekto skusenosti s tymito modelmi?dakujem za prispevky
Nuž neviem, také auto, aké hľadáte nenájdete. Zo sedadla vodiča neuvidíte nárazník, ktorý je najviac vpredu a ktorým môžete do iného auta naraziť. Ani vysoký vodič nevidí. Vodič musí vedieť, kde je predná časť auta. Vlastne každá časť auta. Musíte vedieť, koľko z toho auta je pred vami, za vami i vedľa vás. Treba zájsť s autom na odľahlé parkovisko a naskúšať si to. Tak ako všetko iné, i toto sa musí človek len naučiť.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať