Zavrieť

Porady

Porovnávací program

Prosím vás, vie mi niekto poradiť. Existuje nejaký freeware, ak nie tak comerceware prgm na porovnanie vytvorenej fotografie s informáciou na webe. Teda napríklad ak si odfotím, rastlinu alebo známu budovu a následne ju hodím do pc, aby mi našlo na webe identický obrázok, aby som si ju vedela určiť? ALEBO JE TO LEN VO FILMOCH
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    nieje to celkom tak ako píše dolfort
    skús http://tineye.com/ veľmi zaujímavý vyhľadávač

    samozrejme musí to byť identický obrázok,,,

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    mpca Pozri príspevok
    nieje to celkom tak ako píše dolfort
    skús http://tineye.com/ veľmi zaujímavý vyhľadávač

    samozrejme musí to byť identický obrázok,,,
    Vyskúšal som ho zistil som, že vhľadáva len identické obrázky k tomu zadanému. Takže ak si sám odfotím Biely dom, tak nenájde obrázky Bieleho domu, lebo vyhľadávač nerozoznáva obsah obrázku, ale len jeho atribúty:

    TinEye looks for the specific image you uploaded, not the content of the image. TinEye cannot identify people or objects in an image.

    čiže nájde len také obrázky, ktoré už niekde zverejnené boli.

    Takže to je také, ako keby som si dal vyhľadať text "pečivo", tak mi nájde stránky, kde sa vyskytuje slovo pečivo, nenájde ale slová rohlíky alebo žemle.

    Ale na začiatok aj to je niečo, hoci si myslím, že k takej inteligencii strojov, aby rozoznal predmet na obrázku je ešte ďaleko.

    dolfort je offline (nepripojený) dolfort

    dolfort
    Chobot Pozri príspevok
    k takej inteligencii strojov, aby rozoznal predmet na obrázku je ešte ďaleko.
    ej veru ďaleko. ale dožijeme sa toho.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Chobot Pozri príspevok
    Vyskúšal som ho zistil som, že vhľadáva len identické obrázky k tomu zadanému. Takže ak si sám odfotím Biely dom, tak nenájde obrázky Bieleho domu, lebo vyhľadávač nerozoznáva obsah obrázku, ale len jeho atribúty:

    TinEye looks for the specific image you uploaded, not the content of the image. TinEye cannot identify people or objects in an image.

    čiže nájde len také obrázky, ktoré už niekde zverejnené boli.

    Takže to je také, ako keby som si dal vyhľadať text "pečivo", tak mi nájde stránky, kde sa vyskytuje slovo pečivo, nenájde ale slová rohlíky alebo žemle.

    Ale na začiatok aj to je niečo, hoci si myslím, že k takej inteligencii strojov, aby rozoznal predmet na obrázku je ešte ďaleko.
    Trochu si dovolím oponovať ....

    Myslíte si , že aj keby existoval nejaký program
    ALEBO JE TO LEN VO FILMOCH
    , že by bol okamžite v ponuke ????
    POZOR na vec , musíme/te si uvedomiť , že určité programy sú vždy odskúšavané určitými inštitúciami ....

    Ono aj Google map , koľkože rokov je k dispozícii ?
    V akom rozlíšení je možné si pozrieť náhľad zo satelitu ..???? Ďalej potom proste nepustí širokú verejnosť ....!!!
    A verte , že to čo ukazjú vo filmoch , že si niekde v počítačovej sále určití ľudia prečítajú v priamom prenose lístok MHD , že to fakt existuje ....

    Porovnávací program

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.