Zavrieť

Porady

blbnutie mikrofonu len na mojom PC

takže ahojte.Dnes som si kupil sluchatka aj s mikrofonom na mojom PC ma nikto neočuje a mikrofon nemam stišeni, včera som skusil dat sluchatka do bratovho PC a zavolat my ocul som sa strasne silno ze bolo očut aj čo sa dialo vedla v miestnosti tak ja nwm preco to na mojom PC nejde pls poradte nekto skusal som uz menit seliake blbosti v Hlasitost a v 3D audio configuration ale stale nič pomozte prosiim
Usporiadat
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Jak vyzeraju tie sluchatka s mikrofonom, nedavas ho do ineho konektoru ?
Skus preinstalovat zvukovku
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
xM4tHeWx xM4tHeWx

xM4tHeWx je offline (nepripojený) xM4tHeWx

skusal som preinstalovat a tie sluchatka jak ze ako vyzeraju vyzeraju normalne
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Očuj a aký máš windows ? - XP.
0 0
sfinks sfinks

sfinks je offline (nepripojený) sfinks

predpokladam zedalsi expert a konector na urceny pre microfon pcha niekde inde ... alebo ma v skype nieco zle natavene
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

sfinks Pozri príspevok
predpokladam zedalsi expert a konector na urceny pre microfon pcha niekde inde ... alebo ma v skype nieco zle natavene
Nikto si neprizná, že chyba je v užívateľovi. Vždy najprv hľadajú chybu v PC...
1 0
xM4tHeWx xM4tHeWx

xM4tHeWx je offline (nepripojený) xM4tHeWx

ja volam aj cez program teamspek a je ma tam ocut tiež slabo a mam to nastavene jak aj brat a skype mam nastaveny dobre podla bratovho
0 0
xM4tHeWx xM4tHeWx

xM4tHeWx je offline (nepripojený) xM4tHeWx

neni som debil ze by som pchal microfon nekde inde sak to aj moja 5rocna segranica vie ze kam sa to dava ŁoŁ
0 0
maurer2 maurer2

maurer2 je offline (nepripojený) maurer2

ked uz nic ine aspon soma sa na prispevkoch xM....x dobre zabavil jeho vek je asi tak 15 preto pise ako pise
0 0
sthruska sthruska

sthruska je offline (nepripojený) sthruska

Skús či ho nemáš vypnutý - programovo. Prípadne poškodený konektor v PC.
0 0
xM4tHeWx xM4tHeWx

xM4tHeWx je offline (nepripojený) xM4tHeWx

ale mna je trosku očut ale slabučko pred tym ked som mal ešte stary windows to bolo dobré ale teraz nwm co s tim je konektor ide lebo ma je očut trocha a PC bol v oprave (by si hádam všimly že nejde konektor ne ŁoŁ)
0 0
sthruska sthruska

sthruska je offline (nepripojený) sthruska

//by si hádam všimly že nejde konektor ne
Prečo by si to mali všimnúť? Kontrolujú len to, o čo si požiadal.
0 0
xM4tHeWx xM4tHeWx

xM4tHeWx je offline (nepripojený) xM4tHeWx

nemam ho vypnutý.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Skús otvoriť panel Ovládanie hlasitosti (PTM na ikonke repráčika) a pozri sa, či len tak náhodou nemáš bežec na Phone Line stiahnutý dole. Zároveň zaškrtni Stlmiť v Phone Line (spätná väzba)
tim je konektor ide lebo ma je očut trocha a PC bol v oprave
. Väčšinou každý vraví, že všetko má v poriadku, ale na to základné - úroveň hlasitosti v Ovládacom paneli hlasitosti má stiahnuté dole a mikrofón potom slabo "chytá" - je menej citlivý.
1 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

xM4tHeWx Pozri príspevok
neni som debil

Očuj viem ,že není si debil ,ale ak máš OS napr.XP tak toto si už skúšal:
Štart-Nastavenie-Ovládací Panel-Zvuk a zvukové zariadenie-Hlas-
Tam sa pozri aké máš predvolené zariadenie na Prehrávanie aj Nahrávanie.Keď to nastavíš ,tak potom ďalej klikni na -Testovať hardvér- a všímaj si či funguje indikátor na mikrofón aj repro.Ak to všetko funguje ,ale ani potom Ťa nikto neočuje ,tak sa zameraj iba na nastavenie mikrofónu.Možno stačí mikrofón driver odinštalovať dať reštart PC a nabehne mikrofón tak ako má.Ak majú tie slúchadla nejakú značku tak ju sem daj a napíš aký máš windows.
Naposledy upravil Vlado40 : 04.05.10 at 17:03
1 0
xM4tHeWx xM4tHeWx

xM4tHeWx je offline (nepripojený) xM4tHeWx

mam win.XP a sluchatka znacka je hama cs - 408 v PC mam mikrak na največšiom a stlenie nemam
0 0
xM4tHeWx xM4tHeWx

xM4tHeWx je offline (nepripojený) xM4tHeWx

predvolene nastavenie : C-media Wave device
0 0
xM4tHeWx xM4tHeWx

xM4tHeWx je offline (nepripojený) xM4tHeWx

ok ten test som dal a tie zelene kocki co sa ukladali ten zvuk podla hlasitosti zahučal som a pohlo sa iba o 4kocky a potom uz o 6 ale furt to neslo dobre
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Skús si v Skype vypnúť pri mikrofóne automatický nastaviť mikrofón a daj tam na maximum čo to urobí.Možno ,že citlivosť mikrofónu robí Tvojej zvukovke problém.Skús iný mikrofón.
1 0
sfinks sfinks

sfinks je offline (nepripojený) sfinks

xM4tHeWx Pozri príspevok
neni som debil ze by som pchal microfon nekde inde sak to aj moja 5rocna segranica vie ze kam sa to dava ŁoŁ
Nikto nehovori ze si ... ale boli tu uz aj taki ludia ze sa dusovali, ze oni to urcite niekde nepchali a vsetko bolo oki ..a nakoneic sa priznali, ze to naozaj vopchali niekde inde a nevedeli si to vysvetlit, ze preco ...
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Nastat mozu tieto pripady:
1. Vkladas to do zleho konektora
2. Zle nainstalovany driver pre zvukovku
3. Zle nastavenie pre mikrofon
4. Pokazena zvukovka (zvuk ti moze fungovat, ale s mic moze byt problem)
5. Pokazeny mikrofon (inde ale funguje, takze to vylucujeme)
6. skus pouzit inu zvukovku (ak mas moznost)

Ak si urobil opatrenie na kazdy z tychto pripadov a nefunguje to ..... tak vyskoc z okna
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať