Zavrieť

Porady

Peciatka SKSI

Dobry den.
Prosim Vas pracujem ako konstrukter ocelovych konstrukcii-zhotovujem vyrobnu dokumentaciu z realizacnych a stavebnych projektov, a chcel by som vediet, ci mozem ziskat peciatku a aku od SKSI a ako? Pozeral som sa uz aj na ich stranku a nasiel som tam rozne informacie a podmienky, ako su: - vysokoskolske vzdelanie 2. stupna mam, prax min. 3 roky mam, vyrobnych dokumentacii som robil viacero, ale nie su potvrdene odtlačkom pečiatky a podpisom autorizovanej osoby a to je asi ten problem. Da sa to nejako dodatocne potvrdit a od koho?
Dakujem Vam.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    Na ich stránke máš uvedené :

    Autorizovaný stavebný inžinier:
    - je oprávnený poskytovať svoje služby na celom území Slovenskej republiky a Európskej únie v zmysle právnych predpisov EÚ. Výkon povolania na Slovensku upravuje zákon č. 138/1992 v znení neskorších predpisov a príslušné zákony SR a stavovské predpisy

    138/1992 Zb.Zákon Slovenskej národnej rady o autorizovaných architektoch a autorizovaných stavebných inžinieroch nájdeš tu http://www.zakonypreludi.sk/zz/1992-138

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.