Zavrieť

Porady

pultová strecha

mame v plane postavit si domcek , ja mam chut na nieco modernejsie preto uvazujem o pultovej streche ale bohuzial neviem o nej nic viac iba to ako vyzera takze by som sa rada dozvedela co sa na nu uklada aky je tam odporucany sklon a hlavne ako to vide financne v porovnani s inymi typmi.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Alienka823 Pozri príspevok
    mame v plane postavit si domcek , ja mam chut na nieco modernejsie preto uvazujem o pultovej streche ale bohuzial neviem o nej nic viac iba to ako vyzera takze by som sa rada dozvedela co sa na nu uklada aky je tam odporucany sklon a hlavne ako to vide financne v porovnani s inymi typmi.
    Ja bohužiaľ neviem ani ako tá "pultová strecha" vyzerá...

    Skús túto otázku prebrať priamo s architektom, ktorý ti bude robiť projekt domu. Asi on bude vedieť najviac.
    zatial dik. chcela by som tiez vediet ci ma niekto priamu skusenost s takymto typom strechy

    zuzik29 je offline (nepripojený) zuzik29

    lektor aj zuzik29
    my ideme taku robit, sklon 8 stupnov, cca o 1 mesiac dam vediet... Ale videla som ich a vyzeraju super. Treba zobrat do uvahy polohu, svetove strany, typ stresnej krytiny...

    elenalen je offline (nepripojený) elenalen

    elenalen
    aj my budeme mať pultovku, je to najjednoduchšia a tým aj finančne najmenej náročná strecha a hlavne pekná

    www(bodka)elen.bloguje(bodka)sk

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    elenalen Pozri príspevok
    aj my budeme mať pultovku, je to najjednoduchšia a tým aj finančne najmenej náročná strecha a hlavne pekná

    www(bodka)elen.bloguje(bodka)sk
    blog je krásny, a tí dvaja špunti tiež.

    Wlady je offline (nepripojený) Wlady

    Wlady
    elenalen Pozri príspevok
    aj my budeme mať pultovku, je to najjednoduchšia a tým aj finančne najmenej náročná strecha a hlavne pekná

    www(bodka)elen.bloguje(bodka)sk
    Tie vyzualizacie ste si s manzelom robili sami? V akom programe je to robene?

    viki2 je offline (nepripojený) viki2

    viki2
    elenalen Pozri príspevok
    aj my budeme mať pultovku, je to najjednoduchšia a tým aj finančne najmenej náročná strecha a hlavne pekná

    www(bodka)elen.bloguje(bodka)sk
    Elen, chcem využiť túto diskusiu a spýtať sa Ťa, akú strešnú krytinu bude dávať?
    Tiež chceme pultovú strechu a krytinu kvôli statike musíme mať ľahkú, tak nám vychádza z toho len trapézový plech. Veľmi sa mi to nepozdáva, ale zrejme nemáme na výber. Voči šindlu mám averziu a sú vraj ešte nejaké fólie, ale o tých veľa nevieme.......

    aviator je offline (nepripojený) aviator

    slovenský človek v kristových rokoch ...viac aviator
    Mne sa tiež páči pultová strecha, ale je vraj najmenej odolná proti extrémnym vetrom. Zvažujem strešnú záhradu.

    pucifalek je offline (nepripojený) pucifalek

    pucifalek
    toto by ma zaujímalo tiež, nakoľko máme sklon strechy 10° a 20° a v bramacu nám odporučili max7.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.