Zavrieť

Porady

Prečo mi nefunguje WIFI???

Zdravím, mám NB Asus 900ha na nom win xp 32bit a nefungujem mi wifi. Skúšal som všelijake možne ovládače a nič. Manuálne tlačítko na zap. wifi nemám. Fn+F2 nefunguje. Poradte
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    A ovládač sieťovej wifi karty pre daný noťas a operačný systém - ten máš tiež? Hladať na stránke výrobcu noťasa, prípadne podľa typu wifi karty v ňom a operačného systému - ujo G nájde.
    Na tlačítka (hotkeys) tiež noťas potrebuje ovládače - hľadať u uja G pod názvom noťasa a OS "hotkeys drivers" - v tvojom prípade u ASUSákov hľadaj ATK utility.

    Uľahčím ti: http://drivers.top4download.com/free...tbook-utility/ - hľadaj WLAN, Hotkey - to sú utility pre tvoj "strojčok".
    Tak to WLAN som uz skúšal. Vyskúšal som ho teda zas a furt nič. V (sietove pripojenia) mam iba "Lokálne pripojenie" nič viac. Inštalácia toho WLAN prebehla úspešne reštartoval som pc a nič. Ani v (pridanie alebo odst. programov) nie je.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Nepises aky mas OS a ked to nevieme, tak sa pozri do spravcu HW ci to mas nainstalovane
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Vlado40 XP 32 bit
    Fero11 aha, som si nevsimol, ale to nic na mojom prispevku nemeni
    ruana Mne zablokoval prístup na internet antiv,program AVAST...
    misoft Len tak na okraj.... reaguješ s omeškaním 2,5 roka.... A Avast neblokuje celkový prístup na internet, len prístup na podozrivé stránky a súbory.
    Takže nezvaľuj to na antivírusový program.
      zbaliť

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Je bežné že aj wifi karty odchádzajú.Ak v správcovi zariadení nevidno wifi kartu ,tak je to možno ten prípad.
    Pozri na ovládače ak je to ono:
    http://support.asus.com/Download.asp...+PC+900HA%2fXP
    Naposledy upravil Vlado40 : 09.04.13 at 21:58

    Prečo mi nefunguje WIFI???

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.