Zavrieť

Porady

Projekt na uzky dom

Prosim Vas nemate niekto projekt domu 5,5x13 alebo neviete kde ho najdem.

Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    eva29 je offline (nepripojený) eva29

    eva29
    toto je dosť úzke na katalógový projekt, ale našla som jeden, ktorý by vám podľa mňa upravili o tých pár cm v čom je tam rozdiel: (treba tam dať ešte dve w) w.gservis.cz/projects/project.jsp?pk=atomik&query=cat='asml'
    na tejto stránke som ich našla viac, pozrite aj na dom Luneta, Fokus,alebo Sigma 2. Bude tam trebo možno úpravy v rozmere, ale len o centimetre. To sú tie najužšie čo som našla.
    Naposledy upravil eva29 : 16.01.09 at 07:45 Dôvod: doplnenie

    yanko1 je offline (nepripojený) yanko1

    yanko1
    eva29 Pozri príspevok
    toto je dosť úzke na katalógový projekt, ale našla som jeden, ktorý by vám podľa mňa upravili o tých pár cm v čom je tam rozdiel: (treba tam dať ešte dve w) w.gservis.cz/projects/project.jsp?pk=atomik&query=cat='asml'
    na tejto stránke som ich našla viac, pozrite aj na dom Luneta, Fokus,alebo Sigma 2. Bude tam trebo možno úpravy v rozmere, ale len o centimetre. To sú tie najužšie čo som našla.

    Dakujem Ti pekne

    heldik je offline (nepripojený) heldik

    heldik
    wranders.sk/?lang=SK&zvoleneMenu=&zvoleneSubMenu=katalogovePro jekty&nazovSubMenu=KAPPA&zvoleneSubMenuDom=&cisloZ aznamu=3693&sendMail=&sendMailTyp=&mailing=&pocIzi ebFind=-&pocPodlaziFind=-&uzitkovaPlochaFind=-&cenaFind=-&garazFind=-

    - ale tu musi byt vhodna orientacia pozemku, inak nie je velmi pouzitelny....
    poriadne popozeraj tuto stranku, urcite narazis aj na nieco ine a lepsie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.