Zavrieť

Porady

router AirLive WT-2000R vs. MAGIO internet

Mam problem s nastavenim tohto typu wifi routra.
Od T-comu som dostala prihlasovacie meno a heslo. Nic viac. Kedze som mala tento router doma, uz som si od t-comu ich router nekupovala. Teraz mam problem to rozchodit (nastavit). Volala som do t-comu, ale kaslu na mna.
Do routra sa dostat viem, ale co mam nastavit potom (aku moznost) netusim. Potrebujem ho nastavit na Wireless - bezdrotovo.
Prosim poradte.
Vopred dakujem
Dana
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Resetuj router.V časti internet access PPPoE si zadaj svoje meno a heslo ,ktoré si dostala od T-Com.Skús najprv internet cez sieťový kábel.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    No to si spravila chybu, ked si si s t-comu router nevzala, pretoze, tento router nieje ADSL takze tam ani nic nenastavis, musis si dokupit ADSL router.
    T-com teraz dava D-link DSL-2641R za 1€ ale neviem ci ti ho za 1€ daju, lebo to musis asi zakomponovat do zmluv, ze ho chces.
    Ja teraz predlzujem sluzbu a ponukli mi ho za 1€ a beriem ho aj ked ADSL modem uz mam (zijde sa )

    btw do ktoreho konektoru si strcila kabel, ktory ide k Vam od t-comu ??
    Velmi pekne dakujem.
    Uz som ten router opat odlozila do skrine. Mam este jeden wireless router - Canyon CN-WF514.
    Link na router: ww.canyon-tech.com/archive/connectivity/wireless/CN-WF514
    Aj tento je len DSL? Alebo???
    Dakujem

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    hradileková
    Mam este jeden wireless router - Canyon CN-WF514.
    Toto je o ňom (charakteristika):
    This single device will serve as a key component of your home or SOHO network. Use its WAN port to connect to your DSL or cable modem and have Internet connection easily shared between computers connected to four LAN ports and wirelessly. Of course, all computers will be able to communicate to each other as well.
    Traslate:
    Tento jediný prístroj bude slúžiť ako kľúčový prvok vášho domova alebo SOHO siete. Použite svoj WAN port pre pripojenie k vášmu DSL alebo káblovému modemu a máte pripojenie k internetu ľahko zdieľané medzi počítačmi pripojeným k štyrom LAN portom a bezdrôtovo. Samozrejme, že budú všetky počítače schopné komunikovať aj medzi sebou navzájom.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Este by si nam mohla napisat ake to konkretne pripojenie mas, dufam, ze sa nejedna o optik.
    Vsetci predpokladame, ze je to turbo

    router AirLive WT-2000R vs. MAGIO internet

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.