Zavrieť

Porady

stratil som kluc od

babety a mam zamknute riadidla, da sa nejak vyrobit novy kluc? alebo ako sa to riesi??? dik
brodozz si na mieste kde mas 220 V. zober vrtacku a odvrtaj vnutro tej fab vlozky.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Berňák je offline (nepripojený) Berňák

    Berňák
    Možno sa opýtam hlúpo, ale čo tak dať novú spínačku? Neviem ako sa inak riešia kľúče u babety. Možno tu na tejto stránke by sa to dalo nejak dohľadať. http://www.babetta.info/Babetta/news.php alebo ešte sa spýtať napr. na www.motoride.sk Inak kľúče či už od moto alebo auta sa dajú v pohode vyrobiť, ale či sa dá na babetu, to neviem...preto ma napadla hneď tá spínačka.
    Naposledy upravil Berňák : 08.09.13 at 00:53
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    carolitos na babete to mas iba akoby taku obycajnu fab vlozku vlozenu do valca, jednemu som volal,, ze nieje problem pride a spravi to, uz v aute mi hovorili ze to este nikty nevidel a na mieste vytiahol naradie....10min sa v tom sparal a -..... to ja neviem prepacte mi, precenil som sa
    stormcatcher ...tekutý dusík a poriadne trhnutie -)
    misoft Je to obyčajná FAB polvložka - odvŕtať, dať novú.
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.