Zavrieť

Porady

Aké veľkosklady na výpočtovú technika a elektro spotrebiče odporúčate

Dobrý deň, potreboval by som pomoc.Chcem začať podnikať s výpočtovou technikou a elektro spotrebičmi, preto by som chcel poradiť veľkoobchody, ktoré poznáte a ktoré spolupracujú zo začínajúcimi eshopmi.

Poznám AbcData a Fastplus, ale potreboval by som ešte ďalšie na porovnanie cien a dostupnosti tovarov.Eshop chcem prevádzkovať spôsobom, ktoré využívajú mnohé eshopy a to:

Objednávka vo veľkosklade bude až po obdržaní objednávky od klienta - tým môžem mať na stránke uvedené že to mám skladom a pritom nepotrebujem veľké financie na naplnenie skutočného skladu.

ďakujem veľmi za rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bomo je offline (nepripojený) bomo

    bomo
    PC velkosklady: Agem, eDsystems, SWS Distribution. Zial v dnesnej dobe uz nie je velmi mozne konkurovat eshopom typu Mall.sk ci Alza.sk ani ked nakupujete pc techniku vo velkoskladoch, cena su porovnatelne, a Vasa marza zanedbatelna.

    "Objednávka vo veľkosklade bude až po obdržaní objednávky od klienta - tým môžem mať na stránke uvedené že to mám skladom" - Nie, Slovenska obchodna inspekcia to povazuje za zavadzanie zakaznika: ak pisete na stranke, ze je to skladom, tak to musite mat VY skladom. Inak musite uviest "skladom u dodavatela".
    rastostr Ďakujem veľmi za pomoc.
    Ohľadom označenia produktu skladom si nie som až taký istý Vašou odpoveďou, pretože poznám známeho čo takto rozbehol eshop a funguje už 2 roky a darí sa mu myslím nadštandardne a pritom funguje iba ako sprostredkovateľ, prebalí a posiela ďalej.Taktiež on tvrdil, že toto je všeobecne zaužívané v malých, ale aj vo veľkých eshopoch(verejné tajomstvo:-) mal už dokonca jednú kontrolu z obchod.inšpekcie a tá nič nezistila - všetko ok.

    firmary je offline (nepripojený) firmary

    firmary
    Alza je urcite draha a neoplati sa u nich nakupovat nic...chyba je v nenazranych velkoskladoch ktore maju nahadzane vysoke ceny...to iste sa deje v super marketoch kde cena je rovnaka az nizsia jako vo vekoskladoch na potraviny....tymto padom mozu velkosklady pozatvarat jak sa stalo v dansku z velkoskaldom MAKRO...proste ziadna marza,supermarkety ich predbehly a tym padom vytlacily z trhu.....viete kolko stoji ta smiesna elektronika od vyrobcu ,,,su to smiesne peniaze...PORADTE VELKOSKLAD ZA FAKT VYHODNE CENY A NIE NENAZRANCOV

    Aké veľkosklady na výpočtovú technika a elektro spotrebiče odporúčate

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.