Zavrieť

Porady

Vyzva k uhrade za mobilne sluzby

Viete mi niekto poradit?brat ma telefonne cislo na pausal v T-mobile,ktore bolo vedene na mamu. Mama ho prepisala na syna 12.10.2013. No na mamine meno dnes prisla vyzva od firmy,ktoru ma T-mobile urcenu na vymahanie dlhov, k uhrade vo vyske 141 € za zuctovacie obdobie od 1.11. do 30.11.2013 a od 1.12. do 09.12 2013. No telefon boli prepisat dna 12.10.2013 na synove meno. Ked volala do T-mobile povedali jej ze od dna az do konca zuctovacieho obdobia od kedy prepisali telefon,to je od 12.10. do 22.10 2013 bolo vedene na jej meno. Teda az od 23.10.2013 je telefon prepisany na syna. Je mama povinna to zaplatit kedze ta dlzoba je na jej meno alebo co moze robit? Dakujem
Mila123 31 novembra? keď neexistuje.......???
apiv 30.11 som sa pomylila uz opravujem...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    No toto je na reklamáciu neoprávnenej platby. Nech zoberie všetky papiere o zmene účastníka a ide osobne k T-debilom a otrepe im to o hlavu, nech ich upozorní, že žiadajú neoprávnené plnenie za služby, ktoré nedodávajú. Zároveň sa môže obrátiť na SOI a tiež na telekomunikačný úrad - dôvodom je to, že mobilný operátor žiada neoprávnene peniaze. Oni ich už priškrtia...
    Prípadne - ak by to zašlo do extrému - podať na T-debilov žalobu.

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    o čo tu ide?využívali ste od nich služby....ak áno tak to zaplatte....v rámci rodiny sa snád dohodnete kto... čo a kolko...
    alebo spíšte sťažnosť....
    8 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Mila123 popr. reklamácia pomôže......
    apiv ono nejde o tu sumu,....tu je hlavny problem ten ze syn matke peniaze neda aby to zaplatila a ona to za neho platit nechce kedze telefon uz prepisany na neho bol....tak chcela len vediet ci sa moze nejako branit aby to zaplatil on.
    apiv ide o to ze v ramci rodiny sa nedohodnu,..to tu nebudem rozoberat ake oni maju medzi sebou problemy....ja som sa spytala ci je mama povinna to zaplatit alebo moze urobit nieco aby to musel zaplatit syn...to je vsetko....
    Mila123 a ako toho syna donútiš zaplatiť? jedine súdom.....
    apiv no ved to sa snazim zistit ako ho donuti to zaplatit...
    lujza.j to je tak ked sa robia "čachre" s číslami...ked to máte podložené zmluvami o zmenách mena účastníka čísla podajte sťažnosť...a čakajte...
    ak je na výzve nejaká lehota tak ju dodržte....
    apiv Ja som tu otázku položila na to aby ste mi poradili a nie ná to aby ste to súdili.ďakujem
    lujza.j nikto ťa nesúdi...to je len pravda čo sa zle počúva....neoplatí sa robiť "služby" ani v rámci rodiny.....asi tak...
      zbaliť

    Vyzva k uhrade za mobilne sluzby

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.