Zavrieť

Porady

Co treba na zriadenie malej predajne ???

Zdravim Vas,

Som zivnostnik (v predmete zivnosti mam velkoobchod a maloobchod v rozsahu volnej zivnosti). Zivnost mam popri zamestnani. Robim predaj a servis PC a sieti, satelitov a drobnej elektrotechniky... Zatial som nemal kamenny obchod.

Mam vsak na ruke velmi vyhodny primerany priestor v ktorom by som chcel zriadit malu predajnu (maly regal s par vecami, jeden PC a tlaciaren, stol a stolicky - planujem volnu dobu predaja - takze nie presne stanovena otvaracia doba). Skor by to bol priestor pre stretavanie so zakaznikmi a dohadovanie obchodu-objednavok. Majitel onoho priestoru mi vsak povedal, ze priestor je KANCELARSKY (aj ked je tam vchod a maly vyklad) a ze keby som tam chcel zriadit malu predajnu - treba na to najpr vybavit (zaevidovat ako prevadzku a predajnu) a ze to nie je lahke...

Prosim, vie mi niekto napisat, co vsetko treba, aby som mohol z kanc. priestoru (zhruba 2,5x4 metre) urobit predajnu ??? Co vsetko treba vybavit ???

dakujem, Jaro
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    Požiadaš si o schávlenie prevádzky na hygiene, MÚ požiadaš o schválenie otváracích hodín, na ŽÚ oznámiš adresu prevádzky. Nezabudni na požiarnu ochranu.

    Co treba na zriadenie malej predajne ???

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.