Zavrieť

Porady

nero 12

DObry den,potrebujem poradit ci sa daju v nere 12 napaliť viac ako 1 avi subor na dvd. chcem napalit 4 rozpravky pre dcerku a neviem ako nato.cely den sa tu s tym trapim, stiahla som si nero 12 v češtine,ale je v AJ.v PC neviem zmenit jazyk na čestinu tak aby sa mi aj v nere zmenil. skusala som ale nešlo to. to by mi ani tak nevadilo,len keby mi islo napalit viac suborov na to dvd.ale neviem v ktorej casti nera a ako nato..som totalny amater... dakujem za vsetky rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Vlado40 ma predbehol
    kezeso
    Ako nastaviť jazyk SVK? Lišta hore- Nastavenia - Jazyky (Language v originále) - označíš Slovak Je aj pre W7? Je mu to jedno, pracuje aj v XP, aj vo W7 (aj u mňa).
    kezeso Dík, stiahol som si ho a už pred tým som určil jazyk slovenčina

    moon691 je offline (nepripojený) moon691

    moon691
    to som spravila ako prvé,ale v klasickom prehravači mi to ani nenačitalo,v pc hej. potrebujem to napalit tak aby to prehral obycajny dvd prehravac.

    vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

    vlado 33
    Štart, všetky programy, nero 12, nero info tool, nero control center, jazyk, zmena jazyka

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    moon691 Pozri príspevok
    to som spravila ako prvé,ale v klasickom prehravači mi to ani nenačitalo,v pc hej. potrebujem to napalit tak aby to prehral obycajny dvd prehravac.
    Záleži či ten avi. súbor DVD prehrávač podporuje.

    moon691 je offline (nepripojený) moon691

    moon691
    podporuje,lebo doteraz som vsetko napalovala v avi.len som to robila cez automaticke prehravanie a to mi akosi prestalo fungovat.ze si mam stiahnut daco na f...

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    http://www.softpedia.com/get/CD-DVD-...dio-Free.shtml
    použi toto, jazyk sa dá nastaviť aj na SK, pracuje aj s Drag&Drop - pretiahnutím súboru. Zaberá menej pamäte ako Nero moloch, ukazuje aj koľko miesta je ešte na médiu (ak sa pridávajú súbory k napáleniu), ukáže časový priebeh napaľovania.

    Ja osobne používam - osobná skúsenosť dobrá. Nesklamal ma (zatiaľ).

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Keď máš problém s Nerom ,tak si stiahni Ashampoo Burning Studio ,ktoré Ti navrhol misoft alebo si stiahni Ashampoo Burning Studio 12 z ich stránky a máš na skúšanie 30-dňovú lehotu.
    https://www.ashampoo.com/en/eur/pin/...ning-Studio-12.

    moon691 je offline (nepripojený) moon691

    moon691
    dakujem vam za rady.nakoniec som dala notebook znamemu IT. zistil ze mi odisla napalovacka preto mi nejde ani nero ani automaticke prehravani-napalovanie..takze teraz zhanam napalovacku do notebooku DVD-RW, max. 4ročnu. z konektor SAPA, ak niekto mate ale viete kde zohnat tak budem vam moc vdacna.

    kezeso je offline (nepripojený) kezeso

    obchodník kezeso
    misoft Pozri príspevok
    http://www.softpedia.com/get/CD-DVD-...dio-Free.shtml
    použi toto, jazyk sa dá nastaviť aj na SK, pracuje aj s Drag&Drop - pretiahnutím súboru. Zaberá menej pamäte ako Nero moloch, ukazuje aj koľko miesta je ešte na médiu (ak sa pridávajú súbory k napáleniu), ukáže časový priebeh napaľovania.

    Ja osobne používam - osobná skúsenosť dobrá. Nesklamal ma (zatiaľ).
    Ako nastaviť jazyk SVK? Je aj pre W7?
    Naposledy upravil kezeso : 06.03.13 at 15:42

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.