Zavrieť

Porady

smajlíci

Čauko poradaci,ja viem že to bude od veci,ale smajlíkov stále neviem dostať medzi slová,už ste mi poradili že mám ísť na rošírené možnosti a namiesto písmena s myšou na smaj.,ale on mi stále skáče pri názov,čo je niečo zablokované?dúfam,že mi neodpíšete že ja /sem som chcela dať zeleného smejúceho smejka 3x/
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    nosina Pozri príspevok
    Čauko poradaci,ja viem že to bude od veci,ale smajlíkov stále neviem dostať medzi slová,už ste mi poradili že mám ísť na rošírené možnosti a namiesto písmena s myšou na smaj.,ale on mi stále skáče pri názov,čo je niečo zablokované?dúfam,že mi neodpíšete že ja /sem som chcela dať zeleného smejúceho smejka 3x/
    Ak píšeš nový príspevok, tak musíš ísť na rozšírené možnosti, tam po pravej strane máš smajlíkov a klikni naň a dáš tam smajlíka. Smajlík bude v tomto momente v podobe znakov. Až príspevok odošleš, tam ho uvidíš farebne...

    Tanče je offline (nepripojený) Tanče

    Tanče
    Manual Pozri príspevok
    Ak píšeš nový príspevok, tak musíš ísť na rozšírené možnosti, tam po pravej strane máš smajlíkov a klikni naň a dáš tam smajlíka. Smajlík bude v tomto momente v podobe znakov. Až príspevok odošleš, tam ho uvidíš farebne...
    alebo klikneš na bieleho usmievavého smajlíka v hornom riadku nad oknom, do ktorého píses text, a tam sa ti všetci rozbalia.
    Smajlíci zo spodnej časti sa pridávajú do názvov tém

    nosina je offline (nepripojený) nosina

    nosina
    Manual a Tanče,ste zlatý,ale mojí smajlíci sú dole pod správou,nie su ani na pravej strane ani v hornom riadku,

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    aky internetovy prehliadac pouzivas

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    V Mozile a Exporeri sú smajlíci tak ako sme písali.
    Takto to vyzerá:

    nosina je offline (nepripojený) nosina

    nosina
    Vďaka Manual. Uz aspoň vidím, v čom je môj problém.
    Ako vidíš, žiadni smajlíci vpravo. Ale už začínam tušiť, kde je pes zakopaný...
    porada.jpg  

    nosina je offline (nepripojený) nosina

    nosina
    Takze problem bol v nastavení môjho konta na Porade.
    Pre ostatných, ktorí by mali podobný problém, uvádzam postup:
    Nastavena-Upraviť možnosti-Rozličné možnosti-Rozhranie editora textu príspevkov = "Základný editor, jednoduché textové pole" zmeniť na "Plne formátujúci editor - WISIWIG".

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.