Zavrieť

Porady

Anzio-Grand Hotel Dei Cesari

Chcem varovat všetkých, ktorý plánuju dovolenku cez CK Tiptravel-Tatratour-Koala do Talianska- Anzio- hotel Dei Cesare, aby zmenili destináciu !!!! Hotel , ktorý prezentuju CK ako luxusný 4 * je HOROR!!!! Izby spinavé, hnusné, uteraky menia za poplatok 2,5 Eur, strava otrasná, Slováci sú separovaní do "inej jedálne" kde sedia za "svadobným" stolom na ktorom je tácka so spoteným syrom a sunkou.....suchý chlieb = švédske stoly.....večere cestoviny s lacnou omackou, flaksna masa s chlebom, ziadna príloha ked niekto ziadal aspon ryžu pre deti - nedočkal sa...Široko daleko nie je restauracia, bar....nic.....do mesta je hodina chôdze prípadne taxi za 17 eur........lehátka na pláži za poplatok 6 Eur/os nie su pre Slovákov a nemôzete lezat pri mori, vaše miesta su pod hotelom!! Pri mori len Rusi... Týždeň mal neskutočne dlhých 7 dní....a všetci sa budete tesit domov!!! Skoda penazi a este vacsia skoda casu...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bendži je offline (nepripojený) bendži

    bendži
    Ďakujeme za varovanie..

    Neuvažuješ nad reklamáciou alebo sťažnosťou priamo na cestovku? Podľa tvojho popisu mi vychádza, že nesplnili podmienky, ktoré ste mali dohodnuté v zmluve o zájazde...

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    No to sú perspektívy pre nás, čo sa ešte len chystáme! Som prekvapená, s touto cestovkou som doteraz nemala zlé skúsenosti...

    liskova je offline (nepripojený) liskova

    liskova
    Samozrejme, je pripravená sťažnosť (reklamácia) s požiadavkou finančnej kompenzácie.....

    dzabula je offline (nepripojený) dzabula

    dzabula
    Ahojte ak sa tu hovori o reklamacii aj ja by som potrebovala pomocť s reklamaciou. Kamoška bola na dovolenke a dopadlo to dosť strašne a sľubila som jej s tým pomoc. Nemáte náhodou niekto vzor reklamacie dovolenky alebo aspoň postup ako to spravne napísať???Please je to hrozne dôležite. Ďakujem veľmi pekne.

    JanaF je offline (nepripojený) JanaF

    Zajtra bude lepsie...:) JanaF
    Skus sa pozriet na prispevky od markizy na www.markiza.sk. Nepamatam si, v ktorej casti televiznych novin prave hovorili o tom, co by to malo obsahovat. Bolo to cca spatne mesiac.

    Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

    Katarína STR
    Ja by som to napísala asi tak,
    že by som opísala kedy a kde som uzavrela zmluvu o pobytovom zájazde, s akým termínom odletu a príletu a aká bola cena zájazdu.
    Samozrejme aj ako bol prezentovaný uvedený hotel cestovkou. Čo všetko mal poskytovať a pod. Ako bol opísaný v katalógu či pracovníčkou cestovky.

    Napriek vašim informáciam, hotel neposkytoval uvedený komfort čo sa týka jedla, ubytovania, pláže ...
    Presne by som uviedla čo podávali za jedlo, kde a akým spôsobom.
    Čo sa dialo na pláži...

    No a preto, že hotel nespĺňal to, čo cestovka sľubovala, žiadaš o finančné odškodnenie....

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    dzabula
    Ahojte ak sa tu hovori o reklamacii aj ja by som potrebovala pomocť s reklamaciou. Kamoška bola na dovolenke a dopadlo to dosť strašne a sľubila som jej s tým pomoc. Nemáte náhodou niekto vzor reklamacie dovolenky alebo aspoň postup ako to spravne napísať???Please je to hrozne dôležite. Ďakujem veľmi pekne.
    Nespisovala reklamáciu priamo na mieste s delegátkou cestovnej kancelárie? Nemala som našťastie také problémy, ale viem , že sa to takto robí.

    dzabula je offline (nepripojený) dzabula

    dzabula
    Ďakujem Vám všetkým za rady už som to neako napísala, poradili mi na ustredni pre ochranu spotrebiteľa.
    Ešte raz vďaka za nazory a čas.

    Anzio-Grand Hotel Dei Cesari

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.