Zavrieť

Porady

Vrátenie vodicaku po polovici

Dobrý deň dňa 6.6.2015 mi bol zadržaný vodicak za alkohol na 18 mesiacov plus 500 e pokuta po polovici dňa 7.3.2016 som si podal žiadosť na súd o upustenie zvyšku trestu a potreboval by som vedieť či má súd volaku lehotu na vybavenie žiadosti alebo skúsenosti od ľudí čo to už majú za sebou že ako dlho čakali keď im prišla odpoveď zo súdu.dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    draik je offline (nepripojený) draik

    draik
    60 dní. Samozrejme za predpokladu, že pôvodný trest uložil súd.

    Lenka298 je offline (nepripojený) Lenka298

    Lenka298
    Tiež sme to teraz riešili. Vodičak síce nebol zadržaný za alkohol, ale žiadosť sme posielali 25. februára a cca 14. marca mu prišlo predvolanie na verejné zasadnutie na 31 marca. Upustenie od zvyšku trestu mu schválili, a teraz čakáme kým nám uznesenie doručia nato majú ďalších 30 dní Ale na každom súde to môže byť inak.

    Wotan je offline (nepripojený) Wotan

    Wotan
    soferoval si pod vplyvom alkoholu a chces este skor vodicak naspat? Ked si to spravil raz, spravis aj druhy krat. Sorry, ale takym vodicak nepatri!
    willma sú takí, ktorým stačí raz a potom si už dávajú pozor - mám v okolí živý dôkaz. Jedno takéto "poučenie" bolo postačujúce. Odvtedy si za volant pod vplyvom nesadol.

    Vrátenie vodicaku po polovici

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.