Zavrieť

Porady

Darujem výkopovú zeminu

Darujem výkopovú zeminu.Je to v obci Bučany, pri Trnave.Mám asi 40 tatroviek. Prosím volať 0908 728 565
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

    TomasHC
    Kebyze stiahnutu ornicu, tak by som aj 5-6 zobral do Sulekova

    EDIT: Skoda ze ta tema je 2 roky stara

    stavbar69 je offline (nepripojený) stavbar69

    stavbar69
    Ak má niekto zeminu,a daruje za odvoz,aj 50 tatroviek,okolie Topolcany,Nitra,dajte vediet...

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    Aj ja s veľkou radosťou darujem zeminu, idem splanírovať pozemok 525 m, odobrať cca 10-20 cm, netuším koľko je to tatroviek, ak by mal niekto záujem sme 9 km od Trnavy, dedinka Ružindol.
    A potrebujem darovať za odvoz aj unimobunku - dosť starú, zboku trocha poškodenú, opraviteľnú.

    Brčo je offline (nepripojený) Brčo

    Brčo
    sway Pozri príspevok
    Aj ja s veľkou radosťou darujem zeminu, idem splanírovať pozemok 525 m, odobrať cca 10-20 cm, netuším koľko je to tatroviek, ak by mal niekto záujem sme 9 km od Trnavy, dedinka Ružindol.
    A potrebujem darovať za odvoz aj unimobunku - dosť starú, zboku trocha poškodenú, opraviteľnú.
    Beriem tu unimobunku
    ADMAKO máme záujem o zeminu pod travnik obec Hubová. 0914147940

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.