Zavrieť

Porady

bolesti svalstva a klbov

Dobry den asi pred mesiacom ma zacali boliet kolenne klby, myslel som si ze to je zo sportovej aktivity (hram stolny tenis) ale neskor aj po kazdom treningu mam bolesti svalstva (svalovicu) niekedy aj cely tyzden. Predtym som mal rovnake treningy a svalovica nebola taka ako teraz. po plavani tak isto. Mam 21 rokov a predtymto som nemal taketo problemy.
Prosim poradte ci su na to vhodne nejake vitaminy alebo co by bolo vhodne
dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    21 maja Pozri príspevok
    Mam bechtereva IV strupeň a Crhonovu chorobu,posiela ma lekár na invalidny dôchodok.Bola som aj pred posudkarom pokial som bola na PN.Povedal i že mam narok aj na cely,a teraz už zmenil,že asi len na polovičny.Mam velke bolesti,nedokažem už fungovať v praci,preto som aj dala vypoveď zo zdravotnych dôvodov.Viete mi niekto poradait z vlastnej skusenosti,či mam narok na cely inv.dôchodok? A keby mi nepriznali cely,tak ako nezamestnana a evidovana na UP,mam narok aj na nejaku podporu? Alebo nejaky doplatok,keby som už mala nejaky ten dôchodok schvaleny?
    Ťažko určiť, aké bodovanie Ti na posudkovej komisii dali, myslím, že Ti to mali povedať. Počkaj, až dostaneš rozhodnutie o priznaní invalidného dôchodku, pokiaľ nebudeš mať plný, tak sa odvolaj.

    Tá výpoveď zo zdravotných dôvodov.........no neviem, to si mala riešiť až potom, keď by Ťa nepreradili na pracovné miesto, ktoré by bolo pre Teba vhodné. Vtedy si mohla riešiť Okamžité skončenie pracovného pomeru podľa § 69, ods.1, písm.a/ ZP a to by si bola dostala aj odstupné.

    Nevieme akú výšku Ti vyrúbia, takže ťažko Ti napíšem, či Ti ÚPSVaR bude doplácať alebo nie.

    gaba23 je offline (nepripojený) gaba23

    gaba23
    posinit imunitu , doplnit mineraly. horcik, hlavne kremik s vapnikom koli chrupavkam v klboch.ak chces vediet viac rada poradim

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    robert3 Pozri príspevok
    Dobry den asi pred mesiacom ma zacali boliet kolenne klby, myslel som si ze to je zo sportovej aktivity (hram stolny tenis) ale neskor aj po kazdom treningu mam bolesti svalstva (svalovicu) niekedy aj cely tyzden. Predtym som mal rovnake treningy a svalovica nebola taka ako teraz. po plavani tak isto. Mam 21 rokov a predtymto som nemal taketo problemy.
    Prosim poradte ci su na to vhodne nejake vitaminy alebo co by bolo vhodne
    dakujem
    Zájdi Ty len pekne za lekárom.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    prečo zakladáš tému, ktoré už sú založené????
    našiel by si tam možno odpoveď na tvoju otázku, alebo napíš tam aj tam ti niekto odpíše!

    21 maja je offline (nepripojený) 21 maja

    21 maja
    Mam bechtereva IV strupeň a Crhonovu chorobu,posiela ma lekár na invalidny dôchodok.Bola som aj pred posudkarom pokial som bola na PN.Povedal i že mam narok aj na cely,a teraz už zmenil,že asi len na polovičny.Mam velke bolesti,nedokažem už fungovať v praci,preto som aj dala vypoveď zo zdravotnych dôvodov.Viete mi niekto poradait z vlastnej skusenosti,či mam narok na cely inv.dôchodok? A keby mi nepriznali cely,tak ako nezamestnana a evidovana na UP,mam narok aj na nejaku podporu? Alebo nejaky doplatok,keby som už mala nejaky ten dôchodok schvaleny?

    kaivorus je offline (nepripojený) kaivorus

    radšej so servítkou, ale pravdivo, ...ten, ktorý hľadá správnosť riešenia odstranovania zdr. problémov, na rôznych úrovniach bytia... ...viac kaivorus
    borélia burgdorferi, cytomegalovírus, kingela kingae,..a ešte niektoré, ureaplazma, schistosoma,..., to všetko môže pôsobiť na nervy, klby, .. - spôsobovať bolesť

    21 maja je offline (nepripojený) 21 maja

    21 maja
    Becov vred-liečba.Chcela by som akukolvek radu o liečbe bercovho vredu a Ruže/ERISIPEL/.Liečim mamku ktora ma 75 rok.a ma problem stymito chorobami ktore liecime už 10 mesiac,začali sme u chyrurga a skončili sme na kožnom,ale nejako sa to vobec nezlepšuje.Rana jej stale mokva a je velmi sčervenana.Davali sme aj krem a gazu na vrch,a potom to kožna zmenili na naplaste,ktore jej vyťahovali hnis,bolelo troška menej,ale vypada to nie velmi pekne.Prosim o radu,kto ma,alebo sa s takou chorobou stretol.Dakujem

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    21 maja Pozri príspevok
    Mam bechtereva IV strupeň a Crhonovu chorobu,posiela ma lekár na invalidny dôchodok.Bola som aj pred posudkarom pokial som bola na PN.Povedal i že mam narok aj na cely,a teraz už zmenil,že asi len na polovičny.Mam velke bolesti,nedokažem už fungovať v praci,preto som aj dala vypoveď zo zdravotnych dôvodov.Viete mi niekto poradait z vlastnej skusenosti,či mam narok na cely inv.dôchodok? A keby mi nepriznali cely,tak ako nezamestnana a evidovana na UP,mam narok aj na nejaku podporu? Alebo nejaky doplatok,keby som už mala nejaky ten dôchodok schvaleny?
    a čo to má s touto témou?

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    Legolas nerozčulujem len sa pýtam...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.