Zavrieť

Porady

inštalácia sieťovej tlačiarne vo win98

chcel by som poziadat o rada. Dva PC su zosietovanie cez router,na jednom je WINXP a tlaciaren, ktora sa zdiela. Na druhom je WIN98. Pravdepodobne "zmrznuta" tlac na pc s winXP sposobila nefukcnost sluzby print spooler, tak som podla navodu MS vycistil registre. Tlaciaren som znovu naistaloval je funkcna, ked ale chcem preinstalovat tlaciaren v PC s WIN98, siet.tlaciaren na tom PC z WINXP vidim,ale instalacia mi oznami ze je off-line, ani sa ten prepinac neda v nastaveniach tlaciarne vypnut. Co s tym? Vopred dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    hm, taketo problemy sa velmi tazko riesia na dialku, hlavne ak si clovek ani nema moznost vytvorit podobne prostredie (kde zozeniem win98?)...

    asi mojou radou nebudes nadseny, ale ak si neskusal googlit tak google, popr. ak existuje moznost zbavit sa win 98 a hodit tam nieco novsie (idealne XP), tak takto...

    skonline je offline (nepripojený) skonline

    skonline
    odpoved sam sebe, ale nech vam to pomoze ak sa s tym stretnete,vela som hladal na nete,ale odpoved prisla necakane pri skusani vsetkeho mozneho: chybu sposobovala "zmrznuta tlaciaren" v ramci sietovej skupiny, nedalo sa to vymazat, tak som zalozil novu sietovu skupinu, oba pocitace som priradil do nej a uz to ide , jupi !!!

    inštalácia sieťovej tlačiarne vo win98

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.