Zavrieť

Porady

SERIOZNé INVESTOčNé PRílE6iTOSťI No. II.

Pokračujem v danej téme ......a nech ma niekto skúsi vydrbať odtiaľ ...si ma neprajte ......takže :



Ludia ktorí máte záujem investovaľ ,ponúkam 4 projekty. Sú to celosvetovo jedinečné alebo vzácne podnikatelské nápady, ktoré su velmi exkluzívne. Nejedná sa o žiadne podvody ani nestabilné finančne trhy ani nehnuteľnosti ani nedajboze e-shopy, nič podobné. Su to projekty v 4 rôznych špecifických odvetviach ak máte kapitál ktorý ja potrebujem možme vytvoriť velmi zaujímavú vec.
1.Projekt sa zaoberá médiami na internete + hudobný priemysel.. Samozrejme celosvetovo vzácny projekt.
2.Erotický priemysel. Ak má niekto chuť zarábať riadne peniaze mam pre neho JEDINEčNý nápad v tomto odvetví ktorý sa na celom svete ešte nerieši. Pôsobnost tiež na internete.Tento projekt je kompletne pripravený na realizáciu.
3.projekt je pestovanie surového produktu + farmaceutický priemysel. Velmí vzácny druh podnikania. A velmi výnosný. Tento už je v štádiu realizácie ,len došli prostriedky.
4.projekt sa týka stavebníctva, ale velkých rozmerov, zahraničných projektov, ktoré dokážem zariadiť na 100%
-pre každého sa niečo nájde. Inteligentní investori to pri bližšiej specifikácii určite pozitívne ohodnotia. Môj ideálny investor: Človek ktorý mi bude dôverovať v hocičom a bude vediet že mojím jediným cieľom je spraviť niečo jedinečné,veľké a výnosné, čo konieckoncom bude aj v jeho prospech., a takisto bude moct poradiť.
Tieto projekty sú skutočné, niesu to žiadne rozprávky a maličkosti ktorými sa tu 99% ludí zaoberá. Nemajú nič spoločné zo slovenským trhom a väčšina z nich počas krízy bude stále fungovať, čo je veľmi podstatná vec.
Jednotlivé projekty mi prosím ludia nepíšte aby som vám opísal do mailu a podobné veci. Sú to nápady za miliony eur. Je možné že niektoré z nich by som predal ale prvoradé je to že ich chcem spraviť sám, ktorý projekt?... závisí to od investora.
Ak s jedným začnem je možne že ostatné budu na predaj. Je možné zakomponovať aj investorov s menším kapitálom. Všetko sa dá ,doležitá je dohoda. Neváhajte a využite možnosť zhodnotit peniaze naozaj správne.
Ako poslednú vec uvádzam to že aj ked je nápad doležitý je to len polovičný úspech, druhá polovička je človek a jeho schopnosti. A pokial sa jedná o to, verte mi že mám obrovskú a jedinú snahu urobiť a dotiahnuť veci velkých rozmerov..
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
Takže pome na to ...
Nie som podnikateľ ...nemám záujem ....ALE

Ludia ktorí máte záujem investovaľ ,ponúkam 4 projekty. Sú to celosvetovo jedinečné alebo vzácne podnikatelské nápady, ktoré su velmi exkluzívne. Nejedná sa o žiadne podvody ani nestabilné finančne trhy ani nehnuteľnosti ani nedajboze e-shopy, nič podobné. Su to projekty v 4 rôznych špecifických odvetviach ak máte kapitál ktorý ja potrebujem možme vytvoriť velmi zaujímavú vec.
1.Projekt sa zaoberá médiami na internete + hudobný priemysel.. Samozrejme celosvetovo vzácny projekt.

2.Erotický priemysel. Ak má niekto chuť zarábať riadne peniaze mam pre neho JEDINEčNý nápad v tomto odvetví ktorý sa na celom svete ešte nerieši. Pôsobnost tiež na internete.Tento projekt je kompletne pripravený na realizáciu.
...erotiky je na nete už toho toľko , že nič nové hádam nie je .....síce je faktom , že som to ešte nevidel obiť no nosa alebo do uší ....ale možno aj to už existuje ...
3.projekt je pestovanie surového produktu + farmaceutický priemysel. Velmí vzácny druh podnikania. A velmi výnosný. Tento už je v štádiu realizácie ,len došli prostriedky.
...a ten surový produkt je čo ???.....mariška alebo ????
4.projekt sa týka stavebníctva, ale velkých rozmerov, zahraničných projektov, ktoré dokážem zariadiť na 100%
...preboha ...šak Ty si lepší ako Široký s Ficom dokopy ...
-pre každého sa niečo nájde. Inteligentní investori to pri bližšiej specifikácii určite pozitívne ohodnotia. Môj ideálny investor: Človek ktorý mi bude dôverovať v hocičom a bude vediet že mojím jediným cieľom je spraviť niečo jedinečné,veľké a výnosné, čo konieckoncom bude aj v jeho prospech., a takisto bude moct poradiť.
...hm Tvoj ideálny investor .......a v čom si Ty ideál ....????....
Tieto projekty sú skutočné, niesu to žiadne rozprávky a maličkosti ktorými sa tu 99% ludí zaoberá. Nemajú nič spoločné zo slovenským trhom a väčšina z nich počas krízy bude stále fungovať, čo je veľmi podstatná vec.
...tá o Červenej čiapočke je oveľa lepšia ...musím vnučke niekedy prečítať ....poteší sa moja Leuška ....
Jednotlivé projekty mi prosím ludia nepíšte aby som vám opísal do mailu a podobné veci. Sú to nápady za miliony eur. Je možné že niektoré z nich by som predal ale prvoradé je to že ich chcem spraviť sám, ktorý projekt?... závisí to od investora.
Ak s jedným začnem je možne že ostatné budu na predaj. Je možné zakomponovať aj investorov s menším kapitálom. Všetko sa dá ,doležitá je dohoda. Neváhajte a využite možnosť zhodnotit peniaze naozaj správne.
Ako poslednú vec uvádzam to že aj ked je nápad doležitý je to len polovičný úspech, druhá polovička je človek a jeho schopnosti. A pokial sa jedná o to, verte mi že mám obrovskú a jedinú snahu urobiť a dotiahnuť veci velkých rozmerov
...jedine v tom s Tebou súhlasím .....inak ????.....slušne povedané , že bludy .......smajlíkov sa mi nechce dávať ........
....

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
Prosím neuzatvárajte túto tému. Ja sa tak zabávam na ňom

mindfield je offline (nepripojený) mindfield

Vylúčený člen mindfield
si to mohol aspon gramaticky upravit alebo zobrat prvu temu ty amater... :-D a kontakt si tiez mohol nechat...

marleau je offline (nepripojený) marleau

marleau
mindfield,
asi takto - v dnešnej dobe sa viac bojíme o svoje peniaze ako ty o tvoje nápady.A len by ma zaujímalo,koľko by si potreboval na rozbehnutie toho bufetu,začni na začiatku riadku,aby sa ti nuly zmestili.

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
mindfield Pozri príspevok
si to mohol aspon gramaticky upravit alebo zobrat prvu temu ty amater... :-D a kontakt si tiez mohol nechat...
...na vysokej škole som robil onehdá ....tam sa gramatika už " nenosí " - neopravuje .......buď si sa naučil niekde nižšie alebo ????

...ale šak sa k téme vyjadri ...otázok je tam neskutone veľa ....odpovedaj ,diskutuj , argumentuj ....a nenavážaj sa .....

Kontakt na mňa ????.....neblázni ....ten si musí každý zaslúžiť .......nie každému na nos zavesím ...

mindfield je offline (nepripojený) mindfield

Vylúčený člen mindfield
vy ste akoze naozaj celkom trápni uz .. :-D je hlupák clovek co si myslí ze vsetko uz bolo vymyslené .. nebojte sa vymyslí sa raz aj ako take nuly ako ste vy vyselektovat a vyčistit planetu od nich... aprosim admina o uzatvorenie temy je to kopia mojej temy ... a je to jasný pokus o zmarenie mojho ciela. Ktorý samozrejme nikto nechápe lebo ste obmedzení na tak eminimum ze sa az cudujem fakt sa vám cudujem... ze niekto az tak hlupy moze byt a toko na kope?.. boooze sak jasne na slovensku som

SERIOZNé INVESTOčNé PRílE6iTOSťI No. II.

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.