Zavrieť

Porady

Ako si aktivovať profil profesionála na porade.

Poradíte mi niekto ,ako sa vyznať v tomto bordeli?Snažil som sa asi pol hodinu už ma to nebaví sa tu hrabať.

Neplatí sa to.Celý profil profesionála je od samého začiatku čo to tu začalo doj...ý.Ak mi príde súkromná správa tak si ju nemôžem pozrieť .Vtedy sa musím z profilu pro.... odhlásiť a až potom sa dá prezrieť.Pokým nebola na jar zavedená nová verzia porady tak sa dalo aj celkom rýchlo prihlásiť späť do profilu pro.Ale teraz je to komédia v bordeli.Neviem nájsť postup , ako sa znovu prihlásiť.Upozorňujem toto budú vedieť len tý čo majú aktivovanú firmu.To že ma tam vidíte nič neznamená.
Naposledy upravil 220870 : 04.11.13 at 05:47
lujza.j ved dnes si "svietil" aj na prednej stranemedzi firmami....
arizona je tam nejaka "kvacka" na platenie...mozna si nezaplatil, tak nemas aktivny profil, chi
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    220870 Nie byť tam ale mať aktivovaný profil.To sú dve rozličné veci.
    Stefan2005 ... Admin rád hodí do placu niečo, čo zabudne popísať...
    arizona ...ale ako fajn to rozvyja mozgove zavity, ked musime rozmyslat, nie :-D
      zbaliť

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    Pořádek je pro blbce. Inteligent zvládne každý chaos.
    9 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    220870 Toto nieje chaos ,ale bordel na entú.
    marjankaj Ale ako pokec je to fajn?
    kopretinka
    220870 Čítal.Uvítal by som radu od tých čo majú aktivovaný profil.Petože na to dokážu odpovedať len oni.
    kopretinka no veď tam klikni na to tlačítko,som odborník,chcem sa pridať,ako písala Janka
    Stefan2005 ... to fakt iba toľko ? to môže každý, napr. i ja ? ... veď tam nie je ani Marianna B.....
    kopretinka klikni a uvidíš
    Stefan2005 ...no proste neviem, či sa treba považovať za odborníka tu na Porade, alebo mimo nej... keď tam vidím, že sa pridali 0-bodový, tak to asi budú tí mimo....niekto by mal vysvetliť filozofiu samopridávania sa...
    marjankaj Pokiaľ ide o túto otázku, tak kľudne môžem zomrieť aj sprostý.
      zbaliť

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    trochu tomu adminovi krivdíte - každý kto mal nastavený firemný profil dostal okolo 21.10.2013 mail:

    Dobry den xy,

    Porada spusta novu moznost bezplatnej prezentacie, katalog odbornikov.
    http://www.porada.sk/odbornici

    Na Porade mate firemny profil, preto vas pozyvame pridat sa do katalogu medzi prvymi.

    Tip: Na Porade uz mozete publikovat aj tipy a clanky!

    Viac info o moznostiach zviditelnenia Vasej odbornosti
    najdete tu: http://www.porada.sk/view.php?pg=odbornici

    Richard,
    Porada.sk
    8 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    marjankaj Lebo tam nie je otáznik.
    Možno že zadávateľ plánoval sám dať návod.
    JankaO http://www.porada.sk/odbornici je tam tlačítko "som odborník, chcem sa pridať"
    kopretinka Janka,a ty ho nevidíš hneď na druhom mieste?
    JankaO vidím, odpovedala som Štefanovi
    kopretinka keď je v zozname medzi firmami,tak asi má ten profil firemný aktivovaný.či?
    marjankaj Profesionál je ten, čo je za rady platený?
    Aj ja chcem dostávať nejaké bubáky.
    lujza.j každý len ty bubáky
    marjankaj A ty zadarmo?
      zbaliť

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Tvoja otázka tu bola v čase keď sme robili prechod z "Firmy radia" na "Kalóg odborníkov". Síce sa v tom dalo zorientovať, ale bolo to náročnejšie ako je to teraz.
    Nahradili sme sekciu "Firmy radia" katalogom odbornikom.

    Ide v podstate o rozsirenie "Firmy radia" aj na fyzicke osoby a zlúčenie profilu firmy s obyčajným, keďže skúsenosti ukázali že užívateľ chce využívať obidve výhody naraz (ako firme ti nefungovali všetky možnosti).

    1. stupen: Odbornik (moze byt aj fyzicka osoba, nik, ktokolvek) - vyplna si svoje znalosti, profesiu a zobrazuje sa v katalogu odbornikov
    2. stupen: Odbornik Firma: Okrem znalosti si vyplna aj firemny profil (tak ako to bolo doteraz) tak bude mat "firemny profil" a v odpovediach a clankoch bude mat firemne logo + bude v katalogu odbornikov

    V katalogu odbornikov su odbornici zoradeni podla poctu bodov ziskanych za odpovede a clanky (tipy) + tam je vyhladavanie odbornikov podla znalosti, profesie a lokality.

    Odporúčam:
    1. krok: Registrácia do katalógu odborníkov (vyplniť znalosti + lokalitu) http://www.porada.sk/skill_usercp.php
    2. krok: Vyplnenie firemného profilu http://www.porada.sk/firmy_userpanel.php

    Ako si aktivovať profil profesionála na porade.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.