Zavrieť

Porady

Nahradne byvanie

Dobry den. S manzelom byvame v rodicovskom dome jeho mami uz 15r. Svokra s nami nebyva cely ten ces. Svokra ma chce odtialto vyhodit a tak dala muzovi na vyber bud sa somnou rozvedie a on ostane byvat doma alebo odydeme odtielto vsetci. Podotykam ze mame 3 deti a najstarsie dcera ma 16 a je v druhom stave.Muz sa rozhodol ze sa somnou rozvedie a ja mam vypadnut,ale deti mam zverene do svojej vychovy, Ako mam postupovat co mam robit som zufala. Prosim o rychlu odpovet podla moznosti na email baculata33@azet.skDakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kaco11 je offline (nepripojený) kaco11

    kaco11
    Nemáš nejakú rodinu, ktorá by ti nejak pomohla? V takejto situácii je ťažko pomôcť, pretože ak sa tvoj muž rozhodol s tebou rozviesť len kvoli svojej mame tak to po prvé môžeš zmeniť len ty a na druhej strane si ale myslím, že je to od neho ...... /neviem nájsť slušné slovo/. V podstate čo sa týka toho bývania tak tým, že nehnuteľnosť nie je ani jeho, tak je to troška problém. Svokra Vám tam dovolila bývať ale to je všetko. Píšeš, že sa chce s tebou rozviesť, ale deti sú zverené do tvojej výchovy. Už si podala žiadosť o zverenie do starostlivosti??? Alebo prebehol súd???

    Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

    Mária27
    Musia vám nájsť náhradné bývanie, nejaký nájom. Výživné na deti a príspevok na výživu rozvedenej manželky (po dobu 5 rokov) vám pomôže prekryť výdavky.
    Nezúfaj, bude lepšie. On si vás nezaslúžia. A obanujú.
    kaco11 Pozri príspevok
    Nemáš nejakú rodinu, ktorá by ti nejak pomohla? V takejto situácii je ťažko pomôcť, pretože ak sa tvoj muž rozhodol s tebou rozviesť len kvoli svojej mame tak to po prvé môžeš zmeniť len ty a na druhej strane si ale myslím, že je to od neho ...... /neviem nájsť slušné slovo/. V podstate čo sa týka toho bývania tak tým, že nehnuteľnosť nie je ani jeho, tak je to troška problém. Svokra Vám tam dovolila bývať ale to je všetko. Píšeš, že sa chce s tebou rozviesť, ale deti sú zverené do tvojej výchovy. Už si podala žiadosť o zverenie do starostlivosti??? Alebo prebehol súd???
    Deti mam zverene sudnou cestou bo mi neprispieval na ich vyzivu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.