Zavrieť

Porady

Prerusenie zivnosti

Prave sa chystam prerusit zivnost. Mozeme mi prosim poradit co potrebujem spravit a kam mam ist aby som to uspesne dotiahol do uspesneho konca. skuste mi prosim napisat ake tlaciva, kolky a ine malickosti budem k tomu potrebovat. dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Daska je offline (nepripojený) Daska

    RAK Daska
    Ked zajdes na Živnostenske, tak ti tam daju vsrky tlaciva, hned to vyplnis a je to, stoji to tusim 100,- ale s tym si niesom ista, prerusit mozes minimalne na 6 mesiacov...

    Potom ked budes mat papier zo Zivnostenskeho, odhlasis sa zo SP, ZP a nahlasis to na DU

    katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

    som len človek katarina.j
    prvým krokom k prerušeniu živnosti je prerušenie na živnostenskom úrade, neviem platilo, že maximálne sa dala živnosť prerušiť na 2 roky - nutné overiť podľa toho na aké obdobie chces prerušiť živnosť. vypisuje sa priamo na živn.úrade tlačivo o prerušení a nezabudnúť udať na tlačive na aké obdobie sa živnosť prerušuje. kopiu rozhodnutia o prerušení živnosti je potrebné dať na zdravotnu+sociál.poisťovnu a taktiež na danový úrad.
    tak príjemné vybavovanie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.