Zavrieť

Porady

kúpa PC na hry - poraďte

prosím o radu chcem kupiť vnukovi PC na hry ale nie nový už jednu PC zostavu má ale že vraj mu sekajú hry moc tým parametrom nerozumiem ktoré sú pri PC-čkách uvádzané, alebo mi prosím posunte link aký by som mala kupiť,ďakujem pekne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Andy Kralik je offline (nepripojený) Andy Kralik

    Andy Kralik
    Nech kúpite akýkoľvek počítač, vždy sa nájdu hry ktoré mu budú sekať Závisí od toho čo chce hrať a aké má požiadavky. Ak už má počítač, asi by som ho radšej poslal v zime lyžovať, alebo čítať nejakú knihu a keď mu budú sekať hry tak by som mu poradil (keď ich už hrá) aby ich hral v menšom rozlíšení. ( obavam sa že by mu asi najlepšie vyhovoval počítač s výpočtovou kapacitou "centrály NASA")

    Ad. Napíšte aký má počítač - aby sme mali predstavu aký má výkon. Ale to je dnešná mládež. Kedysi sme mali počítače na ktoré sa 10 minút z pásky nahrávala hra.. a keď nás to prestalo baviť išli sme sa radšej hrať von. Teraz im hra "seká"......

    ajkariky je offline (nepripojený) ajkariky

    ajkariky
    ďakujem za radu moc nepomohla zajtra napíšem aký má PC lebo so mnou nebýva apropo hrá aktívne futbal a reprezentuje školu v ping-pongu tak že tak.

    Andy Kralik je offline (nepripojený) Andy Kralik

    Andy Kralik
    myslem som si že moc nepomôže, ale nedalo mi to V každom prípade som chcel povedat tolko, ze treba rátať s tým že nech má človek čokoľvek skôr či neskôr ( a často veľmi skoro) príde na niečo na čo mu to stačiť nebude.

    iná otázka a asi najpodstatnejšia - keď už budete počítač kupovať, akú sumu ste rozhodnutí do počítača investovať?

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    no tak ho podporte v tom,, taká raketa stojí možno viac ako hra,,, ale možno vydrží dlhšie

    ajkariky je offline (nepripojený) ajkariky

    ajkariky
    mpca asi máš pravdu, ale krpatý chodí hrať tie jeho hry na môj PC a píli mi tu uši že aj on by taký chcel

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Myslím že s týmto vám najlepšie poradia v predajniach s výpočtovou technikou.Moc záleží od toho koľko ste do toho ochotná investovať.Tento môj PC na ktorom píšem má 2 roky a zatiaľ zvládol všetky hry ktoré si môj synáčik priniesol.Stál ma spolu s obrazovkou 1100€ .Bajočkom pod 700-800 € dobrý počítač nekúpite.

    kúpa PC na hry - poraďte

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.