Zavrieť

Porady

Poradí mi niekto?

Pracovnu zmluvu mam do 02.12.2011 a na vyplatnej páske mám uvedené: dátum konca PPV 25.12.2011, chcem sa opýtať ako postupovat, dňom 25.12.mi konci pracovny pomer a už nemusím nastúpiť do zamestnania alebo musim dať výpoveď, dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    A ty chceš ďalej pracovať alebo nie?
    Jedná sa o normálnu pracovnú zmluvu alebo o nejaku dohodu o pracovnej činnosti, vykonaní práce....

    Ak máš pracovný pomer - zmluvu do 2.12. 2012 platí tento dátum, je to zmluva. Ak si nastúpila 3.12 do práce a normálne si pracovala, tvoja zmluva sa zmenila na dobu neurčitú.

    drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

    drobeceva
    mairim296 Pozri príspevok
    Pracovnu zmluvu mam do 02.12.2011 a na vyplatnej páske mám uvedené: dátum konca PPV 25.12.2011, chcem sa opýtať ako postupovat, dňom 25.12.mi konci pracovny pomer a už nemusím nastúpiť do zamestnania alebo musim dať výpoveď, dakujem
    takže ako to je? 2.12., či 25.12.?
    Ak 2.12. a robíš bez toho, aby si podpísala dodatok k PZ - PP sa Ti zmenil na dobú neurčitú.

    katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

    som len človek katarina.j
    Ak máš prac.zmluvu a v nej fixne stanoveny dátum ukončenia prac.pomeru 2.12. a nebol podpísaný žiadny dodatok (že prac.pomer trvá do 25.12.), tak neviem prečo pracujes, ked mas oficialne ukončenie prac.pomeru 2.12.-pozor na to!!! skus sa dohodnut nech ti daju k prac.zmluve dodatok (sice aj ten dátum 25,12,-nedela nič moc v tom prípade, ak nerobis víkendy len prac.dni). Ak ti firma neda dodatok-že pracujes dlhšie ako mas v prac.zmluve-tak utekaj sa evidovat na UP.

    MIRKA111 je offline (nepripojený) MIRKA111

    MIRKA111
    Prečítajte si to poriadne: ukončenie je 25.12.2011, keďže to je asi pracovná zmluva na dobu určitú, takže ti odporúčam sa informovať, či ti danú pracovnú zmluvu predĺžia, alebo chcú k danému dátumu ukončiť pracovný pomer na dobu určitú. Ak ti ho nepredĺžia, tak sa po vianociach pôjdeš hlásiť na úrad práce. Ty nedávaš výpoveď, stačí nepodpísať predlženie zmluvy.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.