Zavrieť

Porady

trzba/zisk tabulka v exceli

Dobry den,


chcel by od vas poprosit s tabulkou excel kedze niesom do toho vobec zrucny. Chcem si zratat napr predany tovar v kusoch aby vedel aka bola trzba a kolko som mal napr. s toho zisk. Jednalo by sa o stlpce nazov tovaru, nakupna cena, predajna cena, predane mnozstvo, trzba a zisk. Slusal som aj hladat daku tabulku ale nikde som nenasiel podobne aku by som chcel
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    nech sa páči:
    kam pošlem faktúru za 3 minúty práce?
    Naposledy upravil jslancik : 08.11.16 at 13:52
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    misoft Zabudol si tam ešte započítať odvod dane - zisk z tovaru je predajná cena - daň.... Takto má len teoretický zisk.
    jslancik nič také nechcel. možno bude nahadzovať ceny bez DPH. a keď sa už máme baviť o zisku, tak to by bolo nadlhšie. ale mám aj takú tabuľku spravenú, pre svoje potreby.
    misoft Pravda, pravda - keď mu to bude stačiť - nech to má..... nie náš problém
    jslancik doplnený aj "čistý zisk" snáď vie odstraňovať stĺpce
    loksik.lubos Dakujem za tabulku
    vicktor Mne este nieco chyba: ak preda 10 kusov a na kazdom zarobi 5 eur, vyjde hruby zisk 50. Ale ak do zasoby nakupil 100 kusov a 90 mu ostalo lezat uhorom, da sa hovorit o zisku?
    jslancik ty si ale exot, prepáč... alebo nerozumiem irónii a srande? celý účtovnícky program mu asi nebudem v exceli robiť, či? Ani nebola taká požiadavka. a ako som odpísal misoftovi, "a keď sa už máme baviť o zisku, tak to by bolo nadlhšie".
      zbaliť

    trzba/zisk tabulka v exceli

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.