Zavrieť

Porady

Technoid

Dnes som našiel na stránke článok "Dnešnej hospodárskej kríze možno odbije" viz game-points dot com. Vyzera to v celku zaujímavo a chcel by som sa spýtať či už má niekto s touto spoločnostou skúsenosti a ak ano tak aké.

Dík za odpovede.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Jan k. Pozri príspevok
    Dnes som našiel na stránke článok "Dnešnej hospodárskej kríze možno odbije" viz game-points dot com. Vyzera to v celku zaujímavo a chcel by som sa spýtať či už má niekto s touto spoločnostou skúsenosti a ak ano tak aké.

    Dík za odpovede.
    Že by ďalšia pyramída....

    Samé levely, pozície, úrovne, provízie, neobmedzené možnosti príjmu, fiktívne predaje tovaru a služieb.... no mám toho dosť.

    Jan k. je offline (nepripojený) Jan k.

    Jan k.
    No práve pre to sa pýtam. Pretože je tam napisané "nasčitávaci" MLM. To by znamenalo že žiadna pyramída ani podobne veci. Chcel by som teda od ľudí nejaké skúsenosti s touto spoločnostou.

    Jan k. je offline (nepripojený) Jan k.

    Jan k.
    Teraz som tam v komentároch našiel že to MLM je iba ako bonus, že ho ľudia nemusia robiť iba tí čo majú o to záujem. Som z toho zmätený.

    Kazu je offline (nepripojený) Kazu

    Kazu
    Jan k. Pozri príspevok
    Teraz som tam v komentároch našiel že to MLM je iba ako bonus, že ho ľudia nemusia robiť iba tí čo majú o to záujem. Som z toho zmätený.
    Čo ťa na tom mätie? Že zase chce niekto tvoje dobro?

    Jan k. je offline (nepripojený) Jan k.

    Jan k.
    To ani nie. ale to ze je to dobrovolne. takze to asi nebude pyramidova hra. to vazne s touto spolocnostou nema nikto skusenosti?

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Jan k. Pozri príspevok
    To ani nie. ale to ze je to dobrovolne. takze to asi nebude pyramidova hra. to vazne s touto spolocnostou nema nikto skusenosti?
    Vyzerá to tak, že na porade asi nikto...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.