Zavrieť

Porady

Povodne

Neviem fakt zaradiť na našej porade.

Neviem, čo napísať, ako od srdca vyjadriť.............

Príroda si s nami zahráva, a to je len začiatok, veľa z nás to nepostihlo, ale veľa ľudí potrebuje pomoc.

Pomôžme, myslime na tých, čo sú bez domova, zajtra možno budeme potrebovať pomoc my

2765807454/0200


http://www.google.sk/url?sa=t&source...jrk14Ts6OZ3N8A
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    betka Pozri príspevok
    Neviem fakt zaradiť na našej porade.

    Neviem, čo napísať, ako od srdca vyjadriť.............

    Príroda si s nami zahráva, a to je len začiatok, veľa z nás to nepostihlo, ale veľa ľudí potrebuje pomoc.

    Pomôžme, myslime na tých, čo sú bez domova, zajtra možno budeme potrebovať pomoc my

    2765807454/0200


    http://www.google.sk/url?sa=t&source...jrk14Ts6OZ3N8A
    Betka, všetko je síce pekné, aj tvoje sociálne cítenie,len keby sa tá pomoc dostala tým,čo ju naozaj potrebujú a nieže sa 80% z toho rozkradne a prešustruje...
    keď už pomocť tak radšej adresne...

    betka je offline (nepripojený) betka

    betka
    Stanislav 1975 Pozri príspevok
    Betka, všetko je síce pekné, aj tvoje sociálne cítenie,len keby sa tá pomoc dostala tým,čo ju naozaj potrebujú a nieže sa 80% z toho rozkradne a prešustruje...
    keď už pomocť tak radšej adresne...
    Viem, chápem, ale pri výbere by som nebola férová, v tomto prípade .................................................. .................................................. .....

    Ak keď rozkrádajú, tak sa im to vráti niekoľkonásobne.........................

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Pre niekoho sa rozhodnúť ale treba. Mne pomohla Emily04. Dala adresu, vybrala ona. Aj toto je riešenie.

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    betka Pozri príspevok
    Viem, chápem, ale pri výbere by som nebola férová, v tomto prípade .................................................. .................................................. .....
    ja by som prispel tej mladej rodinke, čo im padol ten novopostavený,pekný domček-pár dní pred kolaudáciou...

    fachman je offline (nepripojený) fachman

    fachman
    Nehnevajte sa,ale ani korunu by som nedal istým spoluobčanom,ktorí nerešpektujú zákon-štát akoby to nevidel,a postavili si chatrče práve aj pri potokoch a riekach,a robia tam aj bordeľ.Stavali na čierno.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    fachman Pozri príspevok
    Nehnevajte sa,ale ani korunu by som nedal istým spoluobčanom,ktorí nerešpektujú zákon-štát akoby to nevidel,a postavili si chatrče práve aj pri potokoch a riekach,a robia tam aj bordeľ.Stavali na čierno.
    Nikto Ti nekáže prispieť tým v chatrčiach, ale povodňami boli postihnutí aj slušní pracovití občania, nikdy nemôžeme vedieť, či nabudúce nebudeme pomoc potrebovať práve my.

    fachman je offline (nepripojený) fachman

    fachman
    Nikto mi nekáže im prispieť,ale ak sa posielajú peniaze na konto,stade sa asi rozdelia medzi slušných a pracovitých ,a tých v chatrčiach.A tu spravodlivosť už asi nebude.Ďalší problém,myslím že na Domaši ukazovali,že nemajú peniaze na vyčistenie hladiny od naplaveného bordeľu-fľaše atď,odkial to priplávalo?No hlavne z okolia riek a potokov.Keby čierne skládky a haldy bordeľu niekto postihoval,aj Domaša mohla byť čistejšia.

    Deganova je offline (nepripojený) Deganova

    Deganova
    Náš obecný úrad to zariadil nasledovne: na OÚ sa robila dobrovoľná zbierka a pretože sme Nižná, vyzbierané prostriedky zaniesol starosta priamo do obce Nižná Myšľa, ako spolupatričnosť nižňancov nižňancom.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.