Zavrieť

Porady

Postele vyklapacie zo steny

Ahojte, mame malinku garsonku a rozmyslame ako ziskat priestor. Najviac ho zabera dvojita postel. Ale kedze mne sa vyvysena postel, pod ktorou by mohol byt gauc a stol, nepozdava, hladam ine moznosti. Snad tie vyklapacie postele. Mate niekto skusenosti? Podelite sa? Ci su vhodne na kazdodenne spanie, ci sa pouzivanim "nevykyvu" a v akych cenach su. Nasli sme na webe len nejake v Britanii, ktore treba doviest a za sialenu cenu. Ale mozno rovnake dokaze vycarovat sikovny stolar. Proste zaujimaju ma akekolvej vase skusenosti s nimi... Dakujem!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Kazu je offline (nepripojený) Kazu

    Kazu
    Eva333 Pozri príspevok
    Ahojte, mame malinku garsonku a rozmyslame ako ziskat priestor. Najviac ho zabera dvojita postel. Ale kedze mne sa vyvysena postel, pod ktorou by mohol byt gauc a stol, nepozdava, hladam ine moznosti. Snad tie vyklapacie postele. Mate niekto skusenosti? Podelite sa? Ci su vhodne na kazdodenne spanie, ci sa pouzivanim "nevykyvu" a v akych cenach su. Nasli sme na webe len nejake v Britanii, ktore treba doviest a za sialenu cenu. Ale mozno rovnake dokaze vycarovat sikovny stolar. Proste zaujimaju ma akekolvej vase skusenosti s nimi... Dakujem!
    Viem, že na Slovensku sa dajú kúpiť sklápacie postele do skrine. Bývajú jedno alebo dvojposteľové. Neviem či si predstavuješ niečo také.

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    Eva, vitaj na porade. Mohla by si, prosím, uviesť link na tú ang. www stránku, kde sú tie postele?

    doop je offline (nepripojený) doop

    doop
    Prečo sa ti nepozdava vyvýšená posteľ? My sme takú tiež mali v 1-izbovom byte a nevedeli sme si to vynachváliť. Tú výklopnú predsa len musíš neustále vyklápať a sklápať, hore dolu..... Pod vyvýšenou posteľou sme mali pracovňu, nie gauč. A kvôli tomu, aby do priestoru miestnosti nevytŕčal roh tej postele so stĺpom, sme ju mali takého zvláštneho tvaru. Keď si predstavíš štvorec 2 x 2 m, tak jeden roh toho štvorca sme "skosili". Tým pádom to absolútne neprekážalo a bolo aj pohodlné.

    Eva333 je offline (nepripojený) Eva333

    Eva333
    Za tu Hajanu dakujem velmi. Vyzera to velmi dobre! Budeme uvazovat. Vyvysene postele sa mi nepacia, lebo sa obcas v noci rozospata prechadzam, ide na wc, vetram, idem sa napit, hocico co mi napadne. A ked si predstavim ze by som musela zliezat po rebriku taka rozospata, nechcem prist k urazu

    Rony77 je offline (nepripojený) Rony77

    Rony77
    Zdravim, sklapacia postel do skrine je fajn, hlavne v malom byte. Cez den mame obyvacku a vecer je to spalna. Postel mame zabudovanu do skrine, cast je rolldoor a cast je postel, vyzera to super a je to pohodlne. Len si treba vybrat dobry matrac, tiez sa da vybrat aj druh rostu. Nemam pri sebe kontakt na firmu, ktora nam postel robila ale pozriem doma a poslem :-)

    dadia1 je offline (nepripojený) dadia1

    dadia1
    môj brat má dvojpostel do skrine a moja mama ma jednopostel. matrace sú kvalitne a nevedia si vynachvalit. brat uz ju ma asi 10 rokov a je s nou maximalne spokojny.
    obidve boli dodane z firmy Mella Senica.

    skus : http://www.mella.sk/index.php?option...135&Itemid=171

    skino je offline (nepripojený) skino

    skino
    doop Pozri príspevok
    Prečo sa ti nepozdava vyvýšená posteľ? My sme takú tiež mali v 1-izbovom byte a nevedeli sme si to vynachváliť. Tú výklopnú predsa len musíš neustále vyklápať a sklápať, hore dolu..... Pod vyvýšenou posteľou sme mali pracovňu, nie gauč. A kvôli tomu, aby do priestoru miestnosti nevytŕčal roh tej postele so stĺpom, sme ju mali takého zvláštneho tvaru. Keď si predstavíš štvorec 2 x 2 m, tak jeden roh toho štvorca sme "skosili". Tým pádom to absolútne neprekážalo a bolo aj pohodlné.
    dobry den.
    Ja by som sa chcel spitať či nemaš niekde nafotenu tu vyvišenu posteľ , lebo tiež nad takym niečim uvažujeme. alebo ako ste to mali montovane, mali ste aj stlp? dakujem za info

    medvedik21 je offline (nepripojený) medvedik21

    Som mladá žena a keď môžem tak pomôžem ...viac medvedik21
    dadia1 Pozri príspevok
    môj brat má dvojpostel do skrine a moja mama ma jednopostel. matrace sú kvalitne a nevedia si vynachvalit. brat uz ju ma asi 10 rokov a je s nou maximalne spokojny.
    obidve boli dodane z firmy Mella Senica.

    skus : http://www.mella.sk/index.php?option...135&Itemid=171
    Aj my máme postele od melly a sme maximálne spokojní, sú kovové a tým sa predlžuje aj ich trvanlivosť, nevykývu sa a manipulácia s nimi je úplne jednoduchá. Navyše je to aj praktické, keď chceš povysávať pod posteľou

    Zojo je offline (nepripojený) Zojo

    Zojo
    Ja mám posteľ od firmy atypico s.r.o. z Bratislavy, hľadal som dlho a rozhodol som sa osloviť túto firmu lebo dizajnovo aj kvalitou sú najlepší čo som doteraz na Slovensku videl. Dal som si urobiť dvojlôžko a som spokojný je super.

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    murko179 Pozri príspevok
    S takými posteľami mam skúsenosti, niektoré sú aj na každodenne spanie npr si pozrite stranku ********, tam sú všetky a desingovo sú úžasne..
    na reklamu slúži platená inzerca to za prvé a za druhé si myslím , že zadávateľka témy posteľ už má, riešilo sa to 5 rokov dozadu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.